افتتاح مرکز آموزش سربازی نیروی انتظامی در پردیس

8 3,666

افزایش تعداد پادگان های آموزشی مسلما مزیت های فراوان خواهد داشت. با توجه به طرح فاصله گذاری اجتماعی و شیوع بیماری کرونا، افزایش پادگان های آموزشی تقریبا ضروری به نظر می رسد.  در همین راستا در شرق تهران مرکز آموزش سربازی نیرو انتظامی افتتاح شد. در ادامه به ارائه جزئیات بیشتر در ارتباط با مرکز آموزش سربازی نیروی انتظامی در پردیس می پردازیم.

افتتاح مرکز آموزش پردیس

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایرنا، مرکز آموزش فرعی ویژه سربازان بدو خدمت در فاز ۵ مسکن مهر پردیس افتتاح شد.

با توجه به این که منطقه شرق تهران فاقد مرکز آموزشی بود، پادگان آموزشی فاز ۵ مسکن مهر پردیس با حضور کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران و مسئولان شهرستانی افتتاح شد. بعد از این سربازان بومی می توانند با کمترین فاصله زمانی و مکانی در شرق استان تهران آموزش ببینند.

 • همانطور که می دانید مدت خدمت سربازی از آذر 99 تغییر پیدا کرده و سربازان بومی مدت بیشتری خدمت می کنند. برای اطلاعات شما می تونید به مقاله قانون جدید مدت خدمت سربازی مراجعه کنید.

برگزاری دوره آموزشی در مرکز آموزشی پردیس

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: از آن جا که سربازان بنیه قابل توجهی از پیکر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هستند، با تصویب هیئت رئیسه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی مجوز افتتاح مرکز آموزشی فرعی در شهرستان پردیس صادر و این مرکز با سهمیه ۱۵۰ نفر دایر شد.

اولین دوره آموزشی سربازان در این مرکز برگزار شد. نیروهای آموزش دیده باعث تقویت حوزه امنیت می شوند و برای استفاده حداکثری در تمام استان هایی که پلیس انجام وظیفه می کند، به کارگرفته می شوند.

حفظ سلامتی سربازان در مرکز آموزشی پردیس

کیومرث عزیزی افزود: حفظ سلامتی سربازان در محیط آموزشی اهمیت دارد و آموزش جوانان شجاعی که لباس مقدس سربازی را به تن می کنند، در کمترین زمان و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی انجام می شود.

آسایشگاه ها را برای رعایت فاصله اجتماعی بزرگتر و تعداد سربازان را کمتر کردیم. اداره کل ناجا ماسک و مواد ضد عفونی کننده را تامین می کند و در اختیار سربازان قرار می دهد.

تعویق اعزام خدمت

مرکز آموزشی پردیس و کاهش ساعات آموزش سربازان

عزیزی خاطرنشان کرد: تاکنون تلفاتی در میان سربازان به خاطر بیماری کرونا نداشتیم. شیوه نامه های بهداشتی به طور دقیق رعایت می شود و خانواده ها می توانند از این بابت آسودگی خاطر داشته باشند و فرزندان خود را راهی خدمت سربازی کنند.

برای حفظ سلامت سربازان، مدت آموزشی سربازی کاهش پیدا کرده است اما این کاهش دوره باعث افت کیفیت دوره آموزشی نشده است. به این ترتیب سربازان فرصت دارند از محیط جمعی آموزش سریع تر خارج و در مراکز خدمتی به کار گرفته شوند.

سربازی مرحله ای برای خودسازی است

وی اظهار داشت: سربازان جدید به عنوان فرزندان و برادران ما هستند. لازم دانستیم که در بدور ورود ضمن خیر مقدم، تجربیات خود را در حوزه سربازی در قالب نصایح پدرانه در اخنیار آن ها قرار دهیم.

امیدواریم سربازان خدمت سربازی را مرحله ای برای خودسازی و استفاده از تجربیات برای ارتقای مادی، معنوی و مدیریتی خود ببینند و دوره سربازی را یک چالش ندانند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 8 تا
 1. حسین :

  ببخشید در این پادگان میتونیم ملاقاتی سربازان بریم؟

  1. باران مشاوره :

   بستگی به ضوابط داخلی پادگان ها دارد

 2. محدثه :

  سلام لطفا اسم پادگان و شماره تلفنشو هم بگید

  1. باران مشاوره :

   ماره پادگان جز امور محرمانه هست و در اینترنت پیدا نمیشه

 3. رضا جابری :

  الان داخل این آموزشگاه در حال آموزش هستیم 🙌🏽🌹

  1. باران مشاوره :

   به به ، خیلی عالی، بهتره در مورد پادگان و فعالیت های روزانت و توصیه هات رو اینجا بنویسی تا بقیه مشمولان بتونن استفاده کنن.

 4. زهرا :

  ببخشید آدرسشو میدین؟

  1. باران مشاوره :

   سلام
   فاز 5 پردیس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: