افتتاح مرکز آموزشی سربازی در شرق کشور

0 400

یکی از مسائلی که سربازان با آن مواجه هستند کمبود مراکز آموزشی سربازی در کشور است. این موضوع باعث شده بعضی از سربازان مجبور شوند برای شرکت در پادگان آموزشی خود مسیر زیادی را طی نمایند.

در راستای رفع این مشکل مسوولین امر اقدام به افتتاح یک مرکز آموزشی در شرق کشور کرده اند. امید است در آینده نزدیک شاهد افتتاح مراکز آموزشی بیشتری باشیم.

آموزش سربازی در بم

به گزارش باران مشاوره و به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز کرمان، اولین مرحله آموزش سربازی در حد یک گردان از دوم مهر در مرکز آموزش شهرستان بم آغاز می شود.

معاون تربیت و آموزش ناجای کشور گفت: قصد ما این است که در آمایش سرزمینی کشور آموزش سربازی و درجه داری را در نقاط مختلف کشور ایجاد کنیم.

مرکز آموزش شرق کشور

سردار حبیب الله جان نثاری افزود: شهرستان بم یک مرکز آموزش بسیار خوب در شرق کشور برای نیروی انتطامی خواهد شد. حداقل ۶ استان اطراف این مرکز آموزش به پذیرش سرباز خواهند پرداخت. این مرکز در آینده امکان آموزش درجه داری خواهد داشت و این امر از اولویت های مرکز خواهد بود.

مشمولین غایب سنوات گذشته که به هر دلیل غیبت کرده اند، می توانند خود را معرفی کنند و آموزش های لازم را ببینند. در این رابطه می توانند نزدیکی محل سکونت را در نظر داشته باشند. همچنین آن ها می توانند جذب نیروی انتظامی شوند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: