افزایش پذیرش امریه دانشگاه صدا و سیما

مدیر کل منابع انسانی صدا و سیما از حذف محدودیت در پذیرش امریه خبر داد

0 556

دانشجویان می توانند پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه جهت امریه سربازی اقدام کنند. پذیرش امریه سربازی با توجه به رشته فرد مشمول و در نهادهای مرتبط با رشته فرد صورت می گیرد. اما در بسیاری از نهادها پذیرش امریه دارای محدودیت های بسیاری است. محمود سرتیپی خبر از افزایش پذیرش امریه دانشگاه صدا و سیما داد. که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

افزایش پذیرش امریه دانشگاه صدا و سیما

به گزارش ایرنا از دانشگاه صدا و سیما، محمود سرتیپی مدیر کل منابع انسانی سازمان صدا و سیما اظهار داشت: با توجه به تفاهم نامه سازمان صدا و سیما و ستاد کل نیروهای مسلح، ظرفیت پذیرش امریه خدمت سربازی در سازمان صدا و سیما به طور قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.

به همین دلیل به تمام درخواست های دانشگاه صدا و سیما با موضوع امریه های دانشجویی که تا قبل از اول اسفندماه سال جاری اعلام شود، پاسخ مثبت داده خواهد شد.

مدیر کل منابع انسانی سازمان صدا و سیما در ادامه گفت: صدور امریه سربازی برای دانشجویان دانشگاه تا زمانی که رسانه ملی در مشاغل سازمانی، نیاز به نیروی انسانی داشته باشد، ادامه خواهد داشت. امریه سربازی تنها به رشته های فنی محدود نمی شود و تمام رشته های تحصیلی دانشگاه صدا و سیما را شامل می شود.

سرتیپی با اظهار خرسندی از جذب دانش آموختگان دانشگاه صدا و سیما در سازمان صدا و سیما گفت: در طی 2 سال گذشته و با تصویب شورای عالی منابع انسانی موضوع کمیته های تخصصی نه تنها جدی تر گرفته شده است، بلکه به نوعی به ابزار سنجش کیفیت مهارت و معیار تشخیص سطح علمی افراد تبدیل شده است.

مدیرکل منابع انسانی سازمان صدا و سیما ادامه داد: خوشبختانه دانش آموختگان دانشگاه صدا و سیما نسبت به دیگر دانشگاه ها، بالاترین درصد قبولی را از این کمیته های تخصصی داشته اند. این موضوع بین گر این است دانشگاه صدا و سیما از سطح بالای دانش و مهارت دانشجویان و طبیعتا ممتاز بودن جایگاه علمی برخوردار است.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: