پذیرش امریه و انجام پروژه در نیروی دریایی سپاه

فراخوان پذیرش امریه و انجام پروژه در نیروی دریایی سپاه اعلام شد

0 3,789

پروژه کسری خدمت سربازی و پذیرش گرفتن امریه از ارگان ها و سازمان های دولتی جز تسهیلات متداولی است که مشمولان دارای مدرک تحصیلی می توانند استفاده کنند. یکی از مراکزی که فرصت جذب امریه و همچنین انجام پروژه کسری خدمت را در اختیار مشمولان قرار می دهد سپاه است.

بسیاری از مشمولان تمایل دارند مدت خدمت سربازی خود را در نیروی دریایی سپری کنند. نیروی دریایی سپاه علاوه بر پذیرش سرباز وظیفه، نیروی امریه نیز جذب می کند. علاوه بر این این امکان را فراهم آورده تا متقاضیان اجام پروژه کسری خدمت نیز بتوانند با انجام پروژه از مدت خدمت خود کسر نمایند.

متقاضییان پروژه سربازی حتما بخوانند: پروژه کسری از سربازی

پذیرش امریه و انجام پروژه در نیروی دریایی سپاه

بدین وسیله به اطلاع می رسانیم دفتر امور نخبگان نیروی دریایی سپاه پاسداران با هدف تکمیل سهمیه نیروی امریه و تامین نیروی متخصص مورد نیاز اقدام به جذب سرباز امریه می نماید. همچنین دفتر امور نخبگان نیروی دریایی سپاه پاسداران نیز از مشمولین متقاضی انجام پروژه کسری خدمت سربازی دعوت به همکاری می نماید.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

مدرک تحصیلی برای پذیرش امریه و انجام پروژه در نیروی دریایی سپاه

متقاضیان امریه و پروژه کسری خدمت سربازی در نیروی دریایی سپاه لازم است فارغ التحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های فنی باشند. لذا آن دسته از مشمولان متقاضی که تمایل دارند به عنوان امریه در این مرکز، خدمت سربازی خود را سپری کنند و یا پروژه کسری خدمت را انجام دهند، می توانند درخواست خود را به همراه رزومه، ارسال نمایند.

شرایط اختصاص جذب امریه در نیروی دریایی سپاه

 • دانش آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری
 • دارای شرایط مورد اشاره در فراخوان

شرایط عمومی امریه نیروی دریایی سپاه

فرد متقاضی باید یکی از شرایط زیر را برای پذیرش این امریه داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد امریه می توانید به آنچه باید در مورد امریه بدانید  مراجعه کنید.

 • خانواده ایثارگران.
 • افراد متاهل.
 • معافیت از رزم.
 • تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی.
 • نخبگان، استعداد های برتر، حافظان قرآن و قاریان برتر.
 • دارای حداقل 6 ماه سابقه بسیج فعال.

 

لیست سازمان ها و ارگان های امریه گیر

علاوه بر سپاه، سازمان ها، ارگان ها، اداره ها، دانشگاه ها و وزارتخانه ها نیز دارای سهمیه امریه سربازی می باشند. سهمیه هر سازمان و وزراتخانه مختص خودش است و ممکن است هر ساله دچار تغییراتی شود. این سازمان ها از طریق اطلاعیه ها، سربازان امریه را اخذ می کنند. شرایط جذب مراکز امریه گیر با یکدیگر متفاوت است. لیست زیر مراکز امریه گیر را به همراه جزئیات مربوطه را شامل می شود. شما می نوانید با کلیک بر روی هر خانه جدول به صفحه اختصاصی آن بروید. این لیست در حال تکمیل شدن است.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: