امریه بخشداری های مناطق محروم قزوین ۹۹

0 845

بخشداری ها نیز یکی دیگر از مراکز امریه گیر سربازی هستند. بخشداری هر استانی شرایط خاص خود را برای پذیرش امریه دارد از همین رو بخشداری قزوین شرایط جذب سربازان برای اردیبهشت سال ۹۹ را اعلام کرد. نکته مهم این امریه بومی بودن آن است.

فراخوان امریه در بخشداری های مناطق محروم قزوین

به گزارش باران مشاوره و به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین، خانم نجفی از اعلام نیاز بخشداری های مناطق محروم برای جذب سرباز در قالب امریه خبر داد. تمامی سربازان واجد شرایط می توانند از روز سه شنبه یک بهمن نود و هشت برای پذیرش اقدام کنند.

شرایط امریه بخشداری های مناطق محروم قزوین ۹۹

 1. اعزام به خدمت در یک اردیبهشت نود و نه
 2. حداقل معدل ۱۶ برای مقطع کارشناسی
 3. حداقل معدل ۱۷ برای مقطع کارشناسی ارشد
 4. عدم وجود سابقه غیبت از سربازی
 5. عدم وجود سابقه خدمتی (ایست خدمت و …)
 6. عدم داشتن کسری خدمت
 7. داشتن تعهد به خدمت ۲۴ ماهه

رشته های مورد نیاز بخشداری های مناطق محروم قزوین برای امریه

 1. علوم کامپیوتر
 2. فناوری اطلاعات
 3. حسابداری
 4. مهندسی عمران
 5. جغرافیا و برنامه ریزی روستایی
 6. جامعه شناسی
 7. علوم اجتماعی
 8. مهندسی منابع طبیعی
 9. مهندسی محیط زیست
 10. گرایش های مرتبط با توسعه روستایی و کشاورزی از رشته های مورد نیاز

نحوه ثبت نام امریه بخشداری های مناطق محروم قزوین در سال ۹۹

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری در پایان افزود: متقاضییان می توانند با مراجعه به سایت rdcir.ir اقدامات لازم را برای پذیرش امریه انجام دهند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: