امریه جهاد دانشگاهی شهید بهشتی گرایش مهندسی نفت سال ۹۹

0 326

پژوهشکده علوم پایه کاربردی به منظور دست یابی به اطلاعات و فناوری مورد نیاز جامعه سال ۷۹ تأسیس شده است. فارغ التحصیلان دانشگاهی در صورتی که خدمت سربازی خود را از طریق امریه در این مرکز تحقیقاتی بگذرانند تجربیات زیادی را در ضمینه کاری خود کسب می نمایند.

جذب امریه پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی مهندسی نفت

به گزارش باران مشاوره به نقل از شبستان، برای فارغ التحصیلان رشته مهندسی نفت گرایش مخازن فرصتی مهیا شده است تا در امریه سربازی پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی پذیرش شوند. پیشتر نیز این مرکز برای گرایش های دیگر امریه گرفته بود.

شرایط اختصاصی امریه پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی برای رشته مهندسی نفت

پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی برای جذب نیروی امریه سربازی شرایطی در نظر گرفته است:

  • فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر دولتی و روزانه باشند.
  • حداقل معدل کارشناسی ارشد را کسب کرده باشند.
  • از سوابق پژوهشی مناسب برخوردار باشند.
  • غیبت و کسر خدمت نداشتن نداشته باشند.

اطلاعات بیشتر درباره امریه پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی گرایش مهندس نفت

متقاضیان پذیرش در این امریه سربازی مدارک و سوابق خود را به ایمیل ardshirp@yahoo.com ارسال کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر شماره ۰۲۱۲۲۴۳۱۶۴۷ برای تماس در نظر گرفته شده است. متقتضیان فرصت دارند تا ۱۵ مرداد ماه مدارک خود را ارسال کنند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: