امریه جهاد دانشگاهی در دانشگاه یزد

2 506

علاوه بر فراخوان امریه پرطرفدار سرباز معلم سال ۹۹ که چندی پیش منتشر شد، امروز جهاد دانشگاهی دانشگاه یزد نیز شرایط پذیرش امریه سربازی خود را منتشر کرد. لازم به ذکر است که سربازان عادی نسبت به سربازان امریه سه ماه کمتر خدمت می کنند.

امریه جهاد دانشگاهی یزد در رشته مهندس مواد

به گزارش باران مشاوره به نقل از سایت بازارکار، پژوهشکده مواد نوین سرامیکی جهاد دانشگاهی یزد در نظر دارد تا از میان فارغ التحصیلان مهندسی مواد سرباز به صورت امریه جذب کند. این جهاد دانشگاهی در نظر دارد تا فارغ التحصیلان رشته مهندس مواد در کارشناسی ارشد یا دکتری را پذیرش نماید. گرایش تحصیلی متقاضیان باید بایو مواد و سرامیک باشد.

مهلت ثبت نام امریه جهاد دانشگاهی یزد

متقاضیان این امریه از تاریخ ۸ اردیبشهت لغات ۳۱ اردیبهشت فرصت دارند تا مدارک و سوابق علمی و مستندات خود را به آدرس ایمیل info.mcmi@acecr.ac.ir ارسال نمایند تا جهاد دانشگاهی یزد پس از بررسی رزومه ها واجدین شرایط را پذیرش کند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 2 تا
 1. ایوب :

  با سلام من۲۶سالمه دانشجوی ارشدم چهار برادر بزرگتر دارم که سه تاشون سربازی رفتن و یکیش فقط نرفته ازدواج هم نکردن و پدرم شصت ونه سال داره و زیر نظر کمیته امداد هستش ومادرمم فوت کرده. آیا طرحی چیزی وجود داره که بشه از قبلش معاف شد یا خیر؟ چون قبلا شنیده بودم یکی از فرزندان تحت کمیته معاف خواهند شد

  1. باران مشاوره :

   ایوب جان سوالاتان را در صفحه اشتباهی مطرح کرده اید. در بخش معافیت های کفالت سایت، معافیت مددجویی را مطالعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: