امریه دانشگاه صنعتی شاهرود برای آبان 99

0 609

دانشگاه صنعتی شاهرود واقع در سمنان یکی از دانشگاه های سراسری کشور است. این دانشگاه امسال هم مانند سال های گذشته برای مشمولان واجد شرایط این امکان را فراهم کرده تا از شرایط ویژه امریه دانشگاهی در این واحد بهره مند شوند.

پذیرش سرباز امریه در دانشگاه صنعتی شاهرود

به گزارش باران مشاوره به نقل از دانشجو، دانشگاه صنعتی شاهرود امکان پذیرش دو سرباز امریه (با تاریخ اعزام ۱۳۹۹/۰۸/۰۱) را دارد. این دانشگاه برای جذب سرباز امریه مرتبط با جامعه و صنعت دانشگاه صنعتی شاهرود فراخوانی منتشر کرده است.

شرایط سرباز امریه در دانشگاه صنعتی شاهرود

لازم به ذکر است که افراد متقاضی امریه در دانشگاه صنعتی شاهرود باید:

  • فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و یا دکتری باشند.
  • از مهارت های مورد نیاز مرتبط با رشته تخصصی برخوردار باشند.
  • حداقل ۶ ماه سابقه فعالیت در آزمایشگاه به عنوان دستیار آزمایشگاه و یا همکار پژوهشی در یک پروژه ملی، دفاعی و یا نوآورانه را داشته باشند.
  • بیش از یک سال از تاریخ دانش آموختگی شان سپری نشده باشد.
  • برگه اعزام به خدمت برای تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ داشته باشند.

ثبت نام امریه دانشگاه صنعتی شاهرود

ثبت نام امریه سربازی دانشگاه صنعتی شاهرود در سامانه امریه وزارت علوم انجام خواهد شد. متقاضیان می توانند برای ثبت نام از تاریخ چهارشنبه ۱ مرداد تا شنبه ۱۸ مرداد ماه به  آدرس amriye.msrt.ir مراجعه کنند. نتیجه بررسی های اولیه در یک شنبه ۲۶ مرداد ماه اعلام می شود و زمان مصاحبه دوشنبه ۳ شهریور سال جاری است.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: