ثبت نام پذیرش سرباز امریه در استانداری خراسان جنوبی آغاز شد

0 1,419

وزارت کشور و استانداری های سراسر کشور اقدام به فراخوان امریه سربازی در این نهاد کرده اند. پیشتر نیز خبر امریه سربازی در بخشداری های استان بوشهر در سال 98 را منتشر کردیم. استانداری خراسان جنوبی نیز با توجه به نیاز خود به نیروی متخصص در مناطق محروم این استان از مشمولان متقاضی خدمت سربازی تحت عنوان سرباز امریه دعوت به همکاری کرده است.

پذیرش سرباز امریه در استانداری خراسان جنوبی در سال 98

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، مشمولان متقاضی امریه سربازی در این استان می توانند برای ثبت نام به سامانه مربوط به امریه این استانداری مراجعه نمایند. ثبت نام مشمولان متقاضی خدمت سربازی تحت عنوان امریه استانداری به منظور تامین نیروی مورد نیاز در مناطق محروم این استان صورت می گیرد.

شرایط امریه در استانداری خراسان جنوبی در سال 98

مقاطع تحصیلی و همچنین حداقل معدل درخواستی برای شرکت در این طرح مشابه امریه استانداری استان بوشهر می باشد. مشمولان متقاضی امریه سربازی معاونت توسعه روستایی استانداری خراسان جنوبی باید دارای مدرک تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترا  و حداقل معدل آنها 16 باشد. مشمولانی که تاریخ اعزام به خدمتشان 98/06/01 می باشد، می توانند تا پایان سوم تیر 98 اقدام به ثبت نام اینترنتی کنند.

پنج رشته مورد نیاز امریه در استانداری خراسان جنوبی در سال 98

  1. علوم کامپیوتر
  2. مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
  3. حسابداری
  4. مهندسی عمران
  5. برنامه ریزی روستایی

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: