فراخوان امریه سربازی در جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی در سال ۹۸

0 449

یکی از راه های گذراندن دوران خدمت سربازی، فعالت در نهادهای مختلف به عنوان نیروی امریه می باشد. یکی دیگر از نهادهایی که به منظور پیشبرد اهداف علمی خود دارای مجوز جذب نیروی امریه می باشد، جهاد دانشگاهی است. بر اساس فراخوان این واحد، مشمولانی که تمایل دارند از امریه سربازی بهره مند شوند، می توانند به این واحد اعلام آمادگی کنند.

فراخوان امریه سربازی در جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی۹۸

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، واحد علامه طباطبایی از میان مشمولان فارغ‌التحصیل در مقاطع فوق لیسانس و بالاتر به منظور بهره وری از توان علمی نیروهای جوان و متخصص اقدام به پذیرش و جذب نیروی امریه می نماید.

لازم به ذکر است مشمولان متقاضی باید فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته های زیر باشند:

گرایش های رشته مدیریت : کسب و کار، کارآفرینی، اجرائی و MBA

گرایش های رشته علوم اجتماعی: جامعه شناسی (گرایش مسائل اجتماعی ایران)، مددکاری اجتماعی، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی بالینی و علوم ارتباطات

مشمولان متقاضی امریه جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی، به منظور ثبت نام باید به سامانه جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی مراجعه نمایند و فرم های مربوطه را تکمیل و مدارک خود را ارسال نمایند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: