پذیرش امریه سرباز طلبه در دفتر تبلیغات اسلامی قم 98

0 889

معاونت تبلیغ و امور فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به منظور ایجاد محیطی سالم و طلبگی برای طلاب حوزه علمیه و همچنین رفع نیاز خود به نیروی انسانی اقدام به جذب سرباز طلبه می نماید. طلاب پذیرفته شده در این امریه علاوه بر خدمت در محیطی دلنشین، از کمک هزینه و مزایای دیگری نیز برخوردار خواهند بود.

شرایط جذب طلاب مشمول در امریه سازمان تبلیغات اسلامی 98

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرنگاری رسا، سازمان تبلیغات اسلامی از بین طلاب مشمول واجد شرایط سرباز می پذیرد. متقاضیان برای گذراندن خدمت در این سازمان باید واجد شرایط زیر باشند.

  • اتمام سطح یک حوزه علمیه
  • آشنایی کار با کامپیوتر
  • آشنایی با نرم افزارهای اداری
  • آشنایی با نرم افزارهای کاربردی و گرافیکی

نحوه ثبت نام در امریه سازمان تبلیغات اسلامی 98

طلاب مشمول متقاضی خدمت در این سازمان می توانند درخواست و رزومه خود را تا 30 آبان ماه 98 به آیدی @rostami_1 در پیام رسان ایتا ارسال نمایند. رزومه های دریافتی توسط سازمان بررسی شده و با متقاضیان تماس حاصل خواهد شد.

به شما توی می کنیم امریه سازمان تبلیغات اسلامی در سال 99 را بخوانید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: