فرصت امریه در سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان

0 460

مشمولان دارای تحصیلات عالی این امکان را دارند تا خدمت سربازی در خارج از پادگان ها سپری کنند. گرچه هیچ فرقی بین حقوق سربار امریه و حقوق سرباز عادی وجود ندارد اما مزایای زیاد امریه سربازی باعث شده مشمولان از این تسهیلات استقبال ویژه ای داشته باشند.

وزارتخانه ها، دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان، سازمان های دولتی و … سهمیه پذیرش امریه دارند. سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان نیز یکی دیگر از مراکز امریه گیر سربازی است.

پنج رشته مورد نیاز امریه سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان

  1. مهندسی کامپیوتر
  2. مهندسی صنایع
  3. مهندسی صنایع گرایش تحلیل سیستم های اقتصادی و اجتماعی
  4. حسابداری
  5. کارآفرینی

فراخوان امریه سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان ۹۸

به گزارش باران مشاوره و به نقل از بازار کار، سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان از بین دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد و مشمول سربازی اقدام به پذیرش می کند. هدف از سازمان تجاری سازی فناوری از امریه سربازی منظور توسعه فعالیت های تخصصی اش است لذا فارغ التحصیلان باید در رشته های مورد نیاز این سازمان تحصیل کرده باشند. متقاضیان واجد شرایط پس از ارسال رزومه مصاحبه خواهند شد.

مراحل اقدام امریه سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان

اگر شرایط لازم سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان برای امریه را دارید روزمه خود را به آدرس sec.ocoga@acecr.ac.ir ایمیل کنید. اگر با ابهامی مواجه هستید می توانید شماره تلفن ۸۸۸۹۸۰۳۶-۰۲۱ را گرفته و با اتصال به داخلی ۳۱۱ اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین توصیه می کنیم با مشاهده جدول زیر، از شرایط برخی دیگر از سازمان های امریه گیر مطلع شوید.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: