جذب سرباز امریه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد

0 932

مراکز برنامه ریزی استان ها به قصد برنامه ریزی در ایران تاسیس شدند تا به برنامه ریزی استان ها کمک و طرح های خاص منطقه ای را اجرا کنند. دفتر برنامه و بودجه فرمانداری کهگیلویه و بریراحمد نیز در اواخر سال 1352 تاسیس شد. این مراکز در بهار 1360 سازمان برنامه و بودجه استان ها را تشکیل دادند.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد امکان جذب نیروی امریه سربازی را دارد و با در نظر داشتن شرایطی اقدام به این کار کرده است. شرایط پذیرش نیروی امریه سربازی در سازمان مدیدریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد را در خبر زیر مطالعه کنید.

جذب نیروی امریه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش باران مشاوره به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد نیروی امریه سربازی پذیرش می کند.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد قصد دارد از فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری واجد شرایط به تعداد محدود نیروی امریه سربازی جذب کند.

ثبت نام امریه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد

متقاضیان امریه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد می توانند مدارک خود را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ به صورت حضوری به کارگزینی این استان تحویل دهند. راه های ارتباطی با سازمان برای متقاضیان امریه به این شرح است:

 • نشانی: یاسوج، انتهای بلوار بویراحمد، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، طبقه اول، واحد امور اداری و کارگزینی
 • تلفن: ۱۹- ۰۷۴۳۳۲۲۹۰۱۷ داخلی ۱۳۱

امریه چیست؟

با توجه به امر رهبر ارگان های دولتی و شرکت های دانش بنیان می توانند بخشی از نیروهای مورد نیاز خود را از طریق جذب نیروی امریه سربازی تامین کنند. بنابراین سازمان مورد نظر از ستاد کل نیروهای مسلح درخواست می کند تا نیروی مورد نظر آن ها را بعد از پایان دوره آموزشی در اختیار سازمان قرار دهد.

مشمول در صورتی برای امریه انتخاب می شود که غیبت سربازی نداشته باشد. مشمول منتخب به مدت 24 ماه خدمت خود را به صورت کارمند مرکز اداری طی و در نهایت کارت پایان خدمت خود را دریافت می کند.

شرکت های دانش بنیان در ازای فروش شش میلیارد ریالی خود در سال می توانند یک نیروی امریه گزینش کنند. در ازای ده نفر کارمند خود نیز امکان جذب نیروی امریه دوم را دارند. این سهمیه می تواند تا سه نفر در سال برای مدت یک سال افزایش داشته باشد.

نیروی امریه باید چند ویژگی داشته باشد:

 • حداقل دارای مدرک کارشناسی باشد.
 • سابقه سه ماه بیمه در شرکت پذیرنده را داشته باشد.
 • طرح خود را بر مبنای اهداف شرکت ارائه دهد.
 • امتیاز لازم را بر اساس شیوه نامه اخذ کرده باشد.
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: