امریه سربازی در دانشگاه محقق اردبیلی در سال ۹۸

0 595

به منظور به کارگیری مشمولان تحصیلکرده و استفاده از توان جوانان با استعداد، تمامی ارگانه ها و سازمان ها اقدام به جذب سربازان امریه می کنند. در همین راستا دانشگاه محقق اردبیلی به دانش آموختگان رشته های آزمایشگاهی امریه می دهد.

رشته های مورد نیاز دانشگاه محقق اردبیلی ۹۸

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری شبستان رییس دانشگاه محقق اردبیلی خبرهای خوبی در مورد جذب امریه در این دانشگاه داد.

وی در خصوص به کارگیری سربازان امریه در این دانشگاه گفت: فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در رشته های آزمایشگاهی می توانند نسبت به ارسال درخواست پذیرش امریه خود در این دانشگاه اقدام نمایند و در صورت دارا بودن شرایط لازم سربازی خود را بصورت امریه در این دانشگاه سپری کنند.

این مقام مسوول درباره خدمت سربازان در این دانشگاه عنوان کرد: واجدین شرایط پس از پذیرفته شدن بعنوان دستایار آزمایشگاه و دستیار کارگاه در آزمایشگاه های دانشگاه محقق اردبیلی خدمت می کنند.

شرایط استفاده از امریه دانشگاه محقق اردبیلی در سال ۹۸

رییس دانشگاه محقق اردبیلی افزود: فارغ التحصیلانی که یکم اسفندماه سال جاری دفترچه اعزام به خدمت خود را دریافت کرده اند می توانند از این امریه و مزایای آن استفاده کنند. ما امیدواریم با اجرایی این طرح بتوانیم نیروی متخصص و مستعد را در بخش های آزمایشگاه این دانشگاه به کار بگیریم.

وی افزود: جذب سربازان امریه طبق شرایط و دستور العمل های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام خواهد شد و دانشگاه در این زمینه هیچ تعهدی ندارد.

مهلت ثبت درخواست امریه ۹۸

رییس دانشگاه محقق اردبیلی در مورد نحوه ثبت نام در امریه این دانشگاه بیان نمود: علاقه مندان به شرکت در این امریه و استفاده از مزایای آن باید از تاریخ ۲۳ تا ۲۹ آذر ماه به سایت http://amriye.msrt.ir مراجعه نموده و مراحل پذیرش خود را تکمیل کنند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: