امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم

0 1,717

مطابق سال های گذشته مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعیه خود برای پذیرش سربازان امریه در سال 99 را منتشر کرد. یکی از مزیت های این امریه این است که حتی با مدرک کارشناسی هم می توان برای امریه سربازی ثبت نام کرد.

فراخوان امریه مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم

به گزارش باران مشاوره و به نقل از خبرگزاری مهر، در راستای تکمیل سهمیه نیروی امریه سربازی، مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم قصد دارد تا بر اساس مجوزهای اخذ شده در شهر تهران اقدام به پذیرش امریه کند. کلیه متقاضییان باید دارای برگ اعزام به خدمت در تاریخ اول اردیبهشت ماه سال نود و هشت باشند.

علاوه بر اعضای هیئت علمی، شما می توانید در امریه ارتباط با صنعت وزارت علوم نیز پذیرش بگیرید.

شروط شش گانه امریه مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم

متقاضییان باید حداقل یکی از شش زیر را برای پذیرش داشته باشند. شروط زیر در واقع همان شرایط عمومی امریه است که توسط ستاد کل نیروهای مسلح تعیین شده است.

 1. ایتام
 2. افراد متاهل
 3. افراد معاف از رزم
 4. افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی
 5. نخبگان، استعدادهای برتر، حافظان قرآن و قاریان برتر
 6. دارای حداقل ۶ ماه سابقه بسیجی فعال

مقطع تحصیلی

علاوه بر داشتن حداقل یکی از شرایط فوق، متقاضییان باید دانش آموخته مقاطع زیر باشند.

 • کارشناسی
 • کارشناسی ارشد

رشته تحصیلی مورد نیاز برای جذب

بنا بر اطلاعیه منتشر شده پذیرش امریه در کلیه رشته ها صورت می گیرد اما متقاضییان باید دارای مهارت کار با رایانه (مهارت هفت گانه ICDL)، فن بیان و قوانین مرتبط باشند.

نحوه ثبت نام امریه مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم

دانش آموختگان مقاطع فوق فرصت دارند تا از روز سه شنبه مورخ 98/11/15 لغایت 30/11/98 درخواست امریه سربازی خود را ثبت کنند و مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایند. بدین منظور می توانید به سامانه مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم به آدرس http://req.mjazb.ir مراجعه نمایید.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: