مراکز فنی و حرفه ای کشور تحت عنوان سرباز مربی امریه می گیرند

امریه سرباز مربی در سال 98

0 3,619

یکی دیگر از سازمان هایی که دارای سهمیه امریه است، سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد. این سازمان معمولا مشمولان متقاضی امریه را تحت عنوان سرباز مربی جذب و پذیرش می نماید. مشمولان متقاضی سرباز مربی می توانند تا تارخ 98/03/03 اقدام به ثبت نام امریه سازمان فنی و حرفه ای کنند. جزئیات پذیرش امریه سازمان فنی و حرفه ای به شرح زیر است.

پذیرش سرباز مربی در مراکز فنی و حرفه ای کشور

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز گیلان، محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در خصوص پذیرش سرباز امریه گفت: مشمولانی که متقاضی گذراندن خدمت سربازی به صورت امریه و تحت عنوان سرباز مربی هستند، می توانند تا پایان سوم خرداد ماه سال جاری اقدام به ثبت نام کنند. افراد متقاضی به منظور ثبت نام لازم است به پورتال سازمان فنی و حرفه ای کشور مراجعه کرده و مدارک خود را در این سامانه بارگذاری کنند.

جزئیات ثبت نام امریه سازمان فنی و حرفه ای

محمد حسینی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در خصوص فرایند پذیرش مشمولان امریه گفت: مشمولان متقاضی امریه به عنوان سرباز مربی، پس از انجام ثبت نام باید در آزمون الکترونیکی شرکت کنند. در صورتی که این افراد در آزمون الکترونیکی قبول شوند، به منظور انجام مصاحبه تخصصی، شرکت در آزمون عملی و همچنین انجام امور اداری و گزینش فراخوانده می شوند. لازم به ذکر است زمان آزمون الکترونیکی نیز متعاقبا به مشمولان اعلام خواهد شد.

محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان افزود: مشمولان متقاضی امریه سرباز مربی لازم است بومی باشند، پس در زمان ثبت نام نسبت به مرکز درخواست دهنده دقت کنند. در صورت غیربومی بودن، مسئولیت عواقب آن به عهده فرد خواهد بود.

به جز امریه سرباز مربی، چه مراکز دیگری برای پذیرش امریه وجود دارد؟

علاوه بر امریه سازمان فنی و حرفه ای، شما می توانید از سایر وزارتخانه ها و سازمان هایی که سهمیه دارند، پذیرش بگیرید. گروه مشاوران باران در قالب جدول زیر برخی از مراکز امریه گیرنده را گردآوری کرده است. این جدول حاوی لینک اطلاعات تکمیلی می باشد.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
1امریه آستان قدس رضوی2طرح سرباز سازندگی
3امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات4امریه وزارت دفاع
5امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)6امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
7امریه سازمان ملی استاندارد8امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
9امریه سازمان انرژی اتمی10امریه صدا و سیما
11امریه وزارت فرهنگ و ارشاد12امریه سپاه
13امریه وزارت راه و شهرسازی14امریه سرباز معلم
15امریه وزارت اقتصاد و دارایی16امریه وزارت نفت
17امریه وزارت کار18امریه وزارت نیرو
19امریه وزارت آموزش و پرورش20امریه وزارت بهداشت
21امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت22 امریه وزارت ورزش و جوانان
23امریه وزارت جهاد کشاورزی24امریه صاایران
25امریه موسسه بیت الاحزان25امریه ریاست جمهوری
26امریه دانش بنیان27امریه وزارت علوم

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: