جذب سرباز معلم در استان اصفهان سال ۱۴۰۰

3 1,001

اداره آموزش و پروش اصفهان نیز مانند سایر استان ها شرایط جذب سرباز معلم در سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

با وجود اینکه هر سال تعداد زیادی از دانش آموزان در دانشگاه های فرهنگیان پذیرفته شده و پس از اتمام تحصیلات خود بعنوان معلم در آموزش و پرورش کار می کنند اما باز هم شاهد کمبود معلم در مناطق محروم کشور هستیم.

جذب سرباز معلم برای مناطق محروم استان اصفهان ۱۴۰۰

به گزارش باران مشاوره به نقل از سایت خبری تحلیلی شعار سال، مراحل، شرایط و مهلت ثبت نام جذب سریاز معلم برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در استان اصفهان اعلام شد.

پذیرفته شدگان صرفا در مناطق محروم و نیمه برخوردار به امر آموزش خواهند پرداخت. لازم به ذکر است که این امریه برای مشمولان داری مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش قابل استفاده خواهد بود.

اگر می خواهید برای این امریه اقدام کنید به شما توصیه می کنیم با امریه سرباز معلم بیشتر آشنا شوید.

نحوه ثبت نام امریه سرباز معلم استان اصفهان سال ۱۴۰۰

متقاضیان استفاده از امریه سرباز معلم در استان اصفهان باید ثبت نام اولیه خود را در سایت http://erp.isfedu.ir/sarbaz انجام دهند. متقاضیان باید در سامانه منطقه و ناحیه مورد نظر خود را مشخص کرده و پس از آن تا قبل از پایان مهلت مقرر مدارک و مستندات خود را به امور اداری آموزش و پرورش محل انتخاب خود برای خدمت تحویل دهند.

مدارک امریه | باران مشاوره

مدارک مورد نیاز ثبت نام امریه سرباز معلم اصفهان سال ۱۴۰۰

 • ۶ قطعه عکس که در سال جاری گرفته شده باشد. (جدید باشد)
 • اصل مدرک تحصیلی و تصویر آن
 • اصل و تصویر برگه اعزام به خدمت که بدون غیبت باشد و مهر واکسیناسیون داشته باشد.
 • مدارکی برای اثبات بومی بودن (اصل و کپی سند خانه، قولنامه رسمی و محضری، فیش آب و برق منزل)
 • مدارکی که موجب امتیاز بیشتر می شود.
 • فرم اطلاعات فردی تکمیل شده

مهلت ثبت نام و تحویل مدارک سرباز معلم اصفهان ۱۴۰۰

مهلت ثبت نام از تاریخ ۱ فروردین ۱۴۰۰ تا تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ خواهد بود و پس از آن لینک ثبت نام غیر فعال شده و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. متقاضیان باید در نظر داشته باشند که لازم است پس از ثبت نام مدارک خود را بصورت حضوری به اداره آموزش و پرورش  محل انتخابی خود تحویل دهند.

آخرین مهلت تحویل مدرک نیز همان تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ می باشد. لازم است متقاضیان ثبت نام خود در سایت را به ساعات پایانی موکول نکنند تا بتوانند مدارک خود را نیز تحویل نمایند.

دوران سربازی | باران مشاوره

تاریخ اعزام مورد نیاز برای امریه سرباز معلم استان اصفهان ۱۴۰۰

مشمولانی که علاقه مند به استفاده از امریه سرباز معلم هستند حتما باید دارای برگه اعزام به تاریخ های ۱۴۰۰/۴/۱، ۱۴۰۰/۵/۱، ۱۴۰۰/۶/۱ باشند و در صورتیکه تاریخ اعزام آنها قبل یا بعد از تاریخ های مذکور است با مراجعه به پلیس بعلاوه ۱۰ درخواست تغییر تاریخ اعزام بدهند.

بدیهی است در صورت موافقت سازمان نظام وظیفه و تعییر تاریخ اعزام، این مشموان نیز می توانند از این امریه استفاده نمایند. ضمنا پذیرفته شدگاه در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱ به مراکز آموزشی اعزام می شوند.

نکات مهم در رابطه با امریه سرباز معلم

 1. با توجه به شیوع بیماری کرونا رعایت مسائل بهداشتی در زمان تحویل مدارک و مصاحبه الزامی است.
 2. امریه آموزش و پرورش دو سال کامل است و به هیچ عنوان امکان استفاده از کسری یا ترخیص جهت ادامه تحصیل در آن وجود ندارد.
 3. داوطلبان باید سلامت کامل روحی، جسمی و روانی مناسب برای شغل معلمی را داشته باشند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 3 تا
 1. H :

  خیلی ممنون از اطلاع رسانی و سایت خوبتون از آموزش وپرورش شاکی هستم.

 2. H :

  برید خودتونا مسخره کنید. هر کس که پارتی داشته باشه قبول میشه هر کسم پارتی نداره ول معطله

  1. باران مشاوره :

   مگه من مسئول جذب هستم که از من شاکی میشی. باران مشاوره صرفا داره اطلاع رسانی می کنه از پذیرش امریه همین.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: