امریه سرباز در وزارت نیرو و دانشگاه رازی

2 1,804

سازمان ها و دانشگاه ها به منظور گسترش ارتباط و جذب نیرو متخصص اقدام به جذب سرباز امریه می کنند. در ادامه علاوه بر فراخوان امریه وزارت نیرو، شرایط و جزئیات امریه سربازی در دانشگاه رازی را برایتان شرح می دهیم.

فراخوان جذب امریه وزارت نیرو

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری بسیج کهکیلویه و بویر احمد داریوش برادران پویا گفت: وزارت نیرو به منظور ایجاد فرصت های برابر و برقراری عدالت برای همه مشمولان و عمل به تاکیدات مقام عالی این وزارتخانه سرباز امریه جذب می کند.

داریوش برادران اعلام کرد: متقاضیان امریه سربازی برای اعزام اول شهریور 99 تا تاریخ سی خرداد در سامانه امریه ثبت نام کنند.

دانش آموختگان رشته های مرتبط با وزرات نیرو فراخوانی می شوند

وزارت نیرو برای گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی در شرکت های تابعه استانی، دانش آموختگان مشمول دانشگاه های کشور را در رشته های مربوطه به صورت امریه سربازی دعوت می کند.

اهداف طرح امریه وزارت نیرو

 • شناساندن صنعنت آب و برق
 • کسب مهارت تجربی و آماده سازی جهت ورود به بازارکار
 • استفاده بهینه از نیروهای مشمول وظیفه در ارائه خدمت به مناطق محروم و مرزی با کم ترین هزینه و بیشترین بهره وری

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت دستورالعمل جذب و ثبت نام به سامانه ثبت نام امریه وزارت نیرو به آدرس اینترنتی amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

فراخوان امریه سربازی در دانشگاه رازی

به گزارش باران مشاوره و به نقل از خبرگزاری دانشجو، به منظور حمایت و تقویت فعالیت های پژوهشی دانشگاه و گسترش ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت، دانشگاه رازی کرمانشاه از بین مشمولین دانش آموخته دانشگاهی، سرباز امریه جذب می کند.

هدف این دانشگاه از جذب سربازان امریه حمایت و تقویت فعالیت های پزوهشی دانشگاه و گسترش ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه است.

شرایط جذب امریه دانشگاه رازی

 1. برگ اعزام اول خرداد 99
 2. فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا
 3. ثبت نام در سایت http://amriye.msrt.ir
 4. مهلت ثبت نام یک خرداد تا هجدهم خرداد
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 2 تا
 1. حمید نظری پویا :

  بسیار جالب است اگر اطلاعات در دسترس قرار گیرد تشکر

  1. باران مشاوره :

   آقا پویا باران مشاوره اخبار را به طور کامل منتشر می کند. در مورد امریه های سربازی در این خبر نیز در همین حد اطلاعات منتشر شده بود که باران مشاوره در اختیارتان گذاشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: