فرصت امریه در شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد

0 650
۵/۵ - (۱ امتیاز)

پذیرش امریه سربازی از وزارتخانه های کشور معمولا برای مشمولان سربازی بسیار جذاب است. وزارت نیرو یکی از وزراتخانه هایی است که توسط شرکت تابع خود اقدام به جذب پذیرش می کند. مرکز مشاوره تلفنی باران شرایط امریه سربازی در سال ۹۸ در یکی از شرکت های تابع این وزارتخانه را برای شما شرح می دهد.

امریه در شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش باران مشاوره و به نقل از صبح زاگرس، در راستای تاکید وزارت نیرو مبنی بر ایجاد فرصت برابر و رعایت عدالت، از کلیه متقاضییان امریه درخواست می شود تا در صورت تمایل برای امریه سربازی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام کنند. امریه مناسب مشمولانی است که در نوبت اول دی ما سال نود و هشت به خدمت اعزام می شوند.

به گفته آفای سید جواد رامی سرپرست روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، طرح امریه سربازی در این شرکت بر اساس اهداف زیر پیاده سازی شده است.

  1. کسب مهارت تجربی و آماده سازی جهت ورود به بازارکار
  2. شناساندن صنعت آب و برق
  3. استفاده بهینه از نیروهای مشمول وظیفه ر ارایه خدمت به مناطق محروم و مرزی
  4. و استفاده بهینه از نیروهای مشمول وظیفه در ارایه خدمت به مناطق محروم و مرزی
  5. کاهش هزینه و افزایش بهره وری

شرایط شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد برای پذیرش امریه

تمامی دانش آموختگان دانشگاه های کشور که در رشته های مرتبط تحصیل کرده اند می توانند درخواستان را ارائه کنند مشروط بر اینکه فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری باشند. این امریه در شرکت های تابعه استانی صورت می گیرد.

برای پذیرش امریه شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد برای پذیرش از کجا شروع کنیم؟

به گفته سرپرست روابط عمومی شرکت آب منطقه ای چنانچه شرایط پذیرش امریه را دارند می توانند با مراجعه به سامانه مربوطه ثبت نام خود را انجام دهند. اگر اعزام شما در ماه دی نیست نمی توانید برای این امریه اقدام کنید. جدول زیر لیست برخی از سازمان های امریه گیر به همراه لینک جزئیات پذیرش را به شما نشان می دهد.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: