فراخوان امریه قوه قضاییه برای اردیبهشت 1400

0 3,073

قوه قضاییه در همه ماه های زوج فراخوان سرباز امریه می دهد. با توجه به پذیرش مرتب این سازمان، مشمولان خدمت سربازی فرصت بسیاری خوبی برای گرفتن امریه سربازی دارند. قوه قضاییه در هر دوره با توجه به نیاز خود از میان رشته های محتلف سرباز امریه پذیرش می کند.

امریه قوه قضاییه در اردیبهشت 1400

به گزارش باران مشاوره به نقل از بسیج، قوه قضاییه نیروی امریه سربازی پذیرش می کند. بدین ترتیب مشمولانی که تاریخ اعزام شان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ است می توانند در این فراخوان شرکت کنید. اعزامی های سایر ماه ها شانس پذیرفته شدن در امریه قوه قضاییه اردیبهشت 1400 را نخواهند داشت.

مهلت ثبت نام امریه قوه قضاییه

اداره کل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرده است که در حال حاضر فقط مشمولان اعزامی اردیبهشت ماه امکان ثبت نام در امریه را دارند. ثبت نام امریه اعزامی ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ از روز یکشنبه ۹۹/۱۱/۱۹ تا روز پنج شنبه ۹۹/۱۱/۳۰ انجام می شود.

نحوه ثبت نام امریه قوه قضاییه برای اردیبهشت 1400

مشمولان اعزامی اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ تمام استان های کشور مجاز به ثبت نام در امریه قوه قضاییه هستند. در ضمن آن دسته از مشمولان که مدرک تحصیلی حوزوی دارند نیز می توانند مطابق شرایط مندرج برای ثبت نام اقدام کنند.

متقاضیان واجد شرایط می توانند در تاریخ اعلام شده به سامانه ثبت نام مشمولان متقاضی امریه سربازی در سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی www.qazahrm.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

نکات مهم در ثبت نام امریه قوه قضاییه اعزام اردیبهشت 99

متقاضیان در نظر داشته باشند که حین ثبت نام تمام فیلدها را با دقت کامل کنند. پس از این مرحله لازم است مدارک خواسته شده به صورت یکجا در یک فایل pdf پیوست شود. مدارک پیوستی باید به صورت کامل و واضح اسکن شده باشد، در غیر این صورت ترتیب اثر داده نمی شود.

به مشمولان پس از اخذ مجوز از ستاد کل نیرو های مسلح، تا ۲۰ روز قبل از تاریخ اعزام اطلاع رسانی خواهد شد. دوره بعدی اعزام متعاقباً اطلاع رسانی می شود.

مدارک مورد نیاز امریه قوه قضاییه

 • اسکن تمامی صفحات شناسنامه
 • در صورت تأهل، اسکن شناسنامه همسر و فرزند
 • اسکن پشت و روی کارت ملی
 • اسکن برگه اعزام به خدمت یا همان برگ سبز سربازی
 • اسکن برگه واکسیناسیون (تزریق واکسن مننژیت)
 • اسکن مدرک تحصیلی یا گواهی صادره از دانشگاه
 • تعهد نامه عدم وابستگی سببی و نسبی (اعم از پدر، مادر، برادر، خواهر، عمو، عمه، خواهرزاده، برادرزاده، عموزاده، عمه زاده) به کارکنان قوه قضاییه
 • تعهد مبنی بر نداشتن اعتراض به عدم پذیرش امریه
 • متن تعهد نامه خدمت در قوه قضاییه
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: