امریه قوه قضاییه برای اعزامی های آبان 99

0 1,287

کسب تجربه عملی خصوصا در رشته های نظری که دانشجویان در تمام مدت تحصیل با مطالب تئوری سر و کار دارند بسیار ارزشمند است. در میان رشته های علوم انسانی فارغ التحصیلان رشته حقوق بیش از باقی داوطلبان به مهارت عملی نیاز دارند. امریه قوه قضاییه می تواند بهشت فارغ التحصیلان حقوقی باشد.

جذب امریه در قوه قضاییه

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایلنا، زمان ثبت نام مشمولان متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه، اعزامی آبان ماه ۹۹، طی اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اعلام شد.

در متن اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه آمده است که با توجه به اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه در حال حاضر فقط مشمولان اعزامی آبان 99 امکان ثبت نام دارند. زمان ثبت نام مشمولین متقاضی امریه اعزامی ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ از روز چهارشنبه ۹۹/۰۵/۲۲ تا روز پنج شنبه مورخ ۹۹/۰۵/۳۰ است.

ثبت نام امریه قوه قضاییه

قابل ذکر است، استان هایی که سهمیه امریه آنها تمام شده است، قابل دسترسی نیستند. در این استان ها به هیچ وجه امکان پذیرش و ثبت نام اعزام آبان ماه وجود ندارد.

متقاضیان واجد شرایط می توانند در تاریخ اعلام شده به سامانه ثبت نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه مراجعه کنند. نشانی سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه www.qazahrm.ir است.

هنگام ثبت نام باید تمام قسمت ها با دقت تکمیل و بعد کلیه مدارک اعلام شده به صورت یکجا در یک فایل pdf پیوست شود. در خصوص افرادی که ثبت نام شان ناقص است اقدامی صورت نمی گیرد. دوره بعدی اعزام متعاقباً به اطلاع می رسد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: