اعلام فراخوان امریه مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی برای سال 1400

0 983

یکی از مزایای مشمولانی که دارای مدرک تحصیلات تکمیلی یعنی مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر هستند توانایی استفاده این مشمولان از امریه سربازی است. امریه سربازی یک طرح برد برد برای سربازن و سازمان ها یا نهادهای امریه گیرنده است.

معمولا فرصت امریه سربازی برای رشته هایی حسابداری یا رشته های فنی مهندسی بیشتر از سایرین است اما مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی معمولا از رشته های زیر شاخه علوم زیست سرباز جذب می کند. در ادامه به جزئیات این امریه برای سال 1400 می پردازیم.

امریه مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی تیر 1400

به گزارش باران مشاوره به نقل از بازار کار، مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران از میان مشمولان بومی استان تهران سرباز امریه جذب می کند. این مرکز وابسته به جهاد دانشگاهی است. برای پذیرش گرفتن از این مرکز باید برگ اعزام به خدمت سربازی (برگ سبز سربازی) شما به تاریخ اول اردیبهشت یا اول تیر ماه سال 1400 صادر شده باشد.

رشته های مورد نیاز امریه مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی

متاقضییان باید در یکی از رشته های زیر تحصیل کرده و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد باشند.

 • میکروبیولوژی
 • بیوتکنولوژی پزشکی
 • دامپزشکی
 •  سایر رشته های علوم زیستی به غیراز گیاهی
 • ژنتیک، پرورش دام و طیور
 • ژنتیک و اصلاح نژاد دام
 • بیوشیمی
 • سلولی- مولکولی

شرایط خاص امریه مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران

متقاضیان استفاده از امریه مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران باید بومی تهران بوده و تاریخ اعزام ایشان اول اردیبهشت ماه یا اول تیرماه 1400 باشد.

لازم به ذکر است متقاضیانی که تاریخ اعزام دیگری دارند می توانند با مراجعه به پلیس +10 درخواست تغییر تاریخ اعزام خود را ثبت نموده و در صورت موافقت سازمان نظام وظیفه و تغییر تاریخ رعزام به تاریخ های اعلام شده در این امریه ثبت نام نمایند.

نحوه ثبت نام در امریه مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی

اگر در یکی از رشته های فوق تحصیل کرده اید، باید رزومه خود را به آدرس nfo@ibrc.ir ایمیل کنید. شما تا پایان فروردین ماه سال جاری فرصت دارید تا رزومه خود را ارسال کنید. لازم به ذکر است که این امریه فقط مختص سربازان بومی تهران فارغ التحصیل مقطع ارشد می باشد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: