اطلاعیه جذب سرباز امریه در نیروگاه حرارتی کل کشور سال ۹۷

0 1,896

خبر خوب برای مشمولان نظام وظیفه این است که امریه نیروگاه حرارتی سال ۹۷ در تمامی استان ها اجرا می شود. لازم به ذکر است امریه سربازی یکی از تسهیلات نظام وظیفه است که مشمولین دارای مدرک کارشناسی و بالاتر می توانند از این آن بهرمند شوند. تمامی وزارتخانه ها و نهادها سربازها را بعنوان سرباز امریه جذب می کنند.

چه کسانی می توانند از امریه نیروگاه حرارتی سال ۹۷ استفاده کنند؟

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی نیروگاه تولید برق حرارتی، مشمولین واجد شرایط به صورت سرباز امریه در شرکتهای تابعه تمامی استانها جذب می شوند. مشمولین وظیفه عمومی که تاریخ اعزامشان به خدمت سربازی مورخ ۹۷/۱۰/۰۱ می باشد در صورت تمایل می توانند تحت عنوان سرباز امریه در شرکتهای تابعه برق حرارتی استانها دوران خدمت سربازی خود را سپری کنند.

برای کسب اطلاع از لیست استان های امریه نیروگاه ها روی لینک زیر کلیک نمایید.

متقاضیان می توانند به سامانه امریه سربازی به نشانی www.amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند.

لیست سایر وزارتخانه ها و سازمان های ارائه دهنده امریه

خوشبختانه سازمان ها و ارگان های ارائه دهنده امریه زیادی برای متقاضییان امریه وجود دارد. هر یک از این سازمان ها شرایط و ضوابط خاص خودشان را برای پذیرش دارند. همچنین سهمیه پذیرش امریه هر یک از این سازمان ها با دیگری متفاوت است. مرکز مشاوره باران تلاش کرده است تا لیستی از این مراکز پذیرش گیرنده امریه را برای شما مشمولان عزیز تهیه کند. با کلیک بر روی هر یک از مراکز به صفحه جزئیات پذیرش آن مرکز می روید. بدیهی است این جدول تکمیل خواهد شد.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: