جذب سرباز امریه در اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات ایلام دوره چهاردهم

0 558

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سیزدهمین مرحله فراخوان جذب سرباز امریه را در آذر ماه ۱۳۹۹ منتشر کرد. فرصت دیگری برای متقاضیان طی خدمت سربازی به شکل نیروی امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فراهم شده است و متقاضیان می توانند با توجه به شرایط اعلام شده این وزارتخانه اقدامات لازم را برای ثبت نام  در چهردهمین دوره امریه وزارت ارتباطات انجام دهند.

شرایط لازم برای ثبت نام در امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را به اطلاع علاقه مندان می رسانیم.

امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام

به گزارش باران مشاوره به نقل از راسان خبر، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیروی امریه سربازی جذب می کند.

چهاردهمین مرحله پذیرش نیروی امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ۹۹/۱۲/۲ تا ۹۹/۱۲/۹ انجام می شود.

شرایط چهاردهمین امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

متقاضیان امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری در یکی از رشته های زیر داشته باشند:

  • مهندسی برق گرایش مخابرات
  • مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

متقاضیان امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می توانند به صورت غیرحضوری و از طریق سایت amrieh.ict.gov.ir ثبت نام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر امکان تماس با شماره ۳۲۲۴۴۴۹۳ فراهم است.

*فرصت اشتغال با امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

گذراندن خدمت سربازی به شکل امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات لزوما منجر به استخدام در این وزارتخانه نمی شود و در واقع اشتغال دایم در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را به همراه ندارد. این مورد نمی تواند دلیلی برای انکار مزیت های طی خدمت به صورت امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باشد.

افرادی که خدمت خود را به صورت امریه می گذرانند برای خود فرصت کسب تجربه و مهارت را فراهم می کنند و همین امر دلیلی برای اشتغال به کار سریعتر آن ها در مراکز دیگر است.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: