امریه وزارت علوم

شرایط پذیرش امریه وزارت علوم چیست؟

0 358

به جرات می توان گفت همه مشمولان سربازی دوست دارند خدمت سربازی شان را در محیطی مثل دانشگاه سپری کنند. مشمولانی که موفق به پذیرش امریه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (امریه ارتباط با جامعه و صنعت) شوند می توانند به جای پادگان، سربازی را در فضایی آکادمیک مثل دانشگاه سپری کنند.

یکی دیگر از مزایای امریه وزارت علوم نحوه پذیرش آن است. این وزارتخانه در طول سال چندین بار فراخوان امریه منتشر می کند پس شانس شما برای گرفته امریه بالا می رود.

این مقاله بر اساس آخرین تغییرات یعنی “فراخوان جذب امریه وزارت علوم برای اعزام آذر ماه ۱۴۰۱” به روز رسانی شده است. معمولا شرایط جذب در هر اعزام با اعزام های بعدی خیلی تفاوت ندارد. پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

تاریخچه وزارت علوم

در باران مشاوره همیشه توصیه می کنیم در مورد سازمانی که می خواهید از آن پذیرش امریه بگیرید اطلاعات اندکی کسب کنید. تحصیلات به صورت تخصصی و دانشگاهی اولین بار با تاسیس مدرسه دار الفنون در سال ۱۲۲۸ در ایران شروع شد.

در این مدرسه از اساتید خارجی برای تدریس استفاده می شد. به مرور با تاسیس دانشگاه تهران، دانشگاه تبریز، دانشگاه شیراز و دیگر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نیاز به یک سیاست گذاری متحد در بخش آموزش کشور احساس شد که در بهمن سال ۱۳۴۶ وزارت علوم و آموزش عالی تاسیس شد.

در سال ۱۳۷۹ به منظور سیاست گذاری علمی کشور و انسجام به امور اجرائی، این وزارتخانه به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تغییر نام داد و وظایفی از قبیل برنامه‌ریزی، حمایت و پشتیبانی، ارزیابی و نظارت، بررسی و تدوین سیاست‌ها و اولویت‌های راهبردی در حوزه‌های تحقیقات و فناوری به وظایف این وزارتخانه افزوده شد.

امریه وزارت علوم

همانطور که در ابتدای مقاله نیز عنوان شد هرساله وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح برای تامین بخشی از نیروهای متخصص خود اقدام به جذب سرباز می کند. این وزارتخانه در دو بخش ارتباط با صنعت و جذب هیئت علمی سرباز امریه جذب می کند.

در این مقاله بیشتر بر روی پذیرش در امریه ارتباط با جامعه و صنعت تاکید خواهیم داشت.

محل خدمت مشمولان در این امریه دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشگاه های کشور می باشد.

به یاد داشته باشید که پذیرش امریه سربازی مزایا و معایب خاص خودش را دارد. عده ای فکر می کنند با امریه شدن حقوق بیشتر دریافت می کنند یا حتما به طور قطعی آینده شغلی شان تامین می شود. امریه برای هر مشمولی مناسب نیست. بهتر است قبل از هر اقدامی مقاله امریه سربازی باران مشاوره را بخوانید.

شرایط عمومی و اختصاصی امریه وزارت علوم در سال ۱۴۰۱

به طور کلی هر سازمان و نهادی که بخواهد سرباز امریه بگیرد شرایط و ضوابط خاص خودش را برای متقاضییان وضع کرده است. شرایط عمومی همان شروط ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح است. شرایط اختصاصی هم با توجه به نیاز سازمان امریه گیر مشخص می شود.

برای آشنایی بیشتر می توانید با باران مشاوره به شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس گرفته یا مقاله سازمان های امریه گیر سربازی را مطالعه نمایید.

شرایط عمومی امریه وزارت علوم

متقاضییان برای گذراندن خدمت خود به صورت امریه باید یکی از شرایط ابلاغی امریه ستاد کل نیروهای مسلح را داشته باشند. این شرایط به همه سازمان ها مشترک است و به به شرح زیر است:

 • استعداد های برتر کشور
 • مشمول تحت پوشش بهزیستی
 • مشمول تحت پوشش کمتیه امداد
 • مشمولان حافظ قرآن یا قاری قرآن کریم
 • مشمولانی که حداقل ۶ ماه سابقه بسیج فعال دارند
 • مشمولان معاف از رزم
 • مشمولان متاهل
 • مشمولان عضو خانواده ایثارگران

شرایط تخصصی امریه وزارت علوم

شرایط اختصاصی را سازمان های امریه گیر مشخص می کنند. اگر تمامی شرایط عمومی  ستاد کل را داشته باشید ولی شرایط اختصاصی وزارت علوم را دارا نباشید عملا فرصت پذیرش این امریه را از دست می دهید.

شرایط تخصصی امریه ارتباط با جامعه و صنعت برای آذر ۱۴۰۱ به شرح زیر است.

 • حداقل معل کارشناسی ارشد ۱۵ و برای دکتری ۱۶ می باشد.
 • عدم سابقه خدمت قبلی یا جذب امریه از سازمان های دیگر
 • فعالیت تحقیقاتی یا پژوهشی مورد تایید داشته باشد.
 • دارای حداقل ۶ ماه سابقه کار در آزمایشگاه یا همکاری در انجام پروژه ارتباط با جمعه و صنعت با تایید دانشگاه
 • مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری در رشته های مورد نظر
 • برگه اعزام به خدمت بدون غیبت به تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
 • مشمولان باید بومی استان مورد درخواست باشند.

شرایط کسری خدمت در امریه وزارت علوم

مدت خدمت سربازی در تمامی امریه ها ۲۴ ماه کامل می باشد. سازمان به کار گیرنده طبق قراردادی که با ستاد کل نیرو های مسلح دارد هزینه ۲۴ ماه خدمت سرباز را به ستاد پرداخت می کند. به همین دلیل در زمان ثبت نام از مشمولان تعهدی مبنی بر عدم استفاده از کسری خدمت اخذ می شود.

بر اساس قانون کسری خدمت حق مشمولان است و هیچ سازمان یا ارگانی نمی تواند جلوی استفاده از این حق را بگیرد. اما وزارت علوم هم مثل سایر سازمان امریه گیر می تواند از شما تعهد عدم کسری بگیرد.

بدین ترتیب حق استفاده از کسری خدمت از شما سلب می شود. پس از امضای تعهد اگر بخواهید کسری بگیرید در واقع به سازمان امیره گیر خسارت وارد می کنید. وزارت علوم می تواند خسارت هایی که به سبب این کسری به آن ها وارد شده را از شما اخذ کند.

البته گاها سازمان های امریه گیر تا چند ماه کسری را مجاز می دانند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز مشاوره سربازی باران تماس بگیرید.

امریه سربازی برای مشمولان غایب

پذیرش امریه ارتباط با صنعت با غیبت سربازی

اگر جز مشمولان غایب هستید نه تنها در وزارت علوم بلکه در هیچ ارگان امریه گیری فرصت پذیرش ندارید. پس قبل از هر اقدامی باید از وضعیت غیبت سربازی تان استعلام بگیرید. خیلی از مشمولان به دلیل ناآگاهی وارد غیبت شده اند و خودشان هم از این موضوع مطلع نیستند.

شما می توانید با مرکز مشاوره سربازی باران تماس گرفته و از وضعیت فعلی نظام وظیفه خود مطلع شوید. اگر وارد غیبت شده باشید راه های قانونی توجیه غیبت سربازی برای شما بررسی شود.

 • یادتان باشد با توجیه غیبت مشکل پذیرش امریه شما حل می شود.
حقوق سربازی | باران مشاوره

میزان حقوق دریافتی مشمولان امریه وزارت علوم

هیچ فرقی بین میزان حقوق سربازان امریه وزارت علوم با سربازان عادی وجود ندارد و مبلغ پرداختی بر اساس درجه سربازی است. درجه سربازی نیز بر اساس معیارهایی مثل تحصیلات و … تعیین می شود.

حقوق دریافتی همه سربازان اساس دستمزد تعیین شده توسط ستاد کل نیرو های مسلح برای سال ۱۴۰۱ می باشد. در صورت افزایش حقوق سربازان توسط ستاد کل نیروهای مسلح در سال های آتی، مشمولان امریه وزارت علوم نیز از افزایش حقوق بهره مند خواهند شد.

 • برای آشنایی بیشتر می توانید مقاله حقوق سربازی را مطالعه نمایید.
مدارک امریه | باران مشاوره

مدارک لازم برای ثبت نام امریه وزارت علوم

مدارک لازم برای ثبت امریه ارتباط با جامعه و صنعت به شرح زیر است:

 • اسکن کارت ملی به صورت پشت و رو
 • اسکن صفحه اول و دوم شناسنامه
 • اسکن عکس پرسنلی
 • برگه اعزام به خدمت به تاریخ فراخوان
 • اسکن گواهی پایان تحصیل با قید معدل
 • اسکن رزومه و مدارک تحقیقات یا پژوهش
 • در صورت تاهل اسکن کارت ملی پشت و جلو و دو صفحه اول شناسنامه افراد تحت تکلف
 • اسکن مدارکی که تایید می کند شرایط عمومی امریه را دارید.
 • آدرس محل سکونت و شماره تماس

این امریه فقط مشمولان بومی هر استان را جذب می نماید. با ارائه تعهد کتبی و نیاز دانشگاه می توانید برای امریه وزارت علوم به صورت غیر بومی اقدام کنید

زمان ثبت نام و رشته های مورد نیاز امریه وزارت علوم

شرایط امریه وزارت علوم در هر دوره ممکن است تغییر کند در واقع میزان جذب و مدارک مورد نیاز، بر اساس نیاز دانشگاه ها، موسسات، و مراکزآموزشی عالی تعیین می شود.

مشمولانی که دارای برگ اعزام به خدمت در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ می باشند می توانند در فراخوان امریه آذر وزارت علوم ثبت نام کنند. زمان ثبت نام از تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ لغایت ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ می باشد و نتایج اولیه جذب در تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ اعلام می شود.

دانشگاه علمی کاربردی

رشته های مورد نیاز امریه وزارت علوم در آذر ۱۴۰۱

استانمحل خدمترشته های قابل جذبمقاطع تحصیلی قابل جذبتوضیحات
تهراندانشگاه شهید بهشتیکلیه رشته هاکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط
زنجاندانشگاه تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجانکلیه رشته هاکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۲ نفر، قوانین مرتبط
آذربایجان غربیدانشگاه ارومیهزمین شناسی و مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزارکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۲ نفر، قوانین مرتبط
اصفهاندانشگاه اصفهانحسابداری و مدیریت و مهندسی شیمی و فناوری اطلاعات (IT) و گرافیک و مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایعکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۲ نفر، قوانین مرتبط
کرمانشاهدانشگاه رازی کرمانشاهرشته های فنی و مهندسی و شیمی تجزیهکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۲ نفر، قوانین مرتبط فارغ التحصیل از دانشگاه های دولتی در تمامی مقاطع؛ دارای رزومه قوی ۱.آشنا با کار کردن با دستگاه های آزمایشگاه خصوصا دستگاه کروماتوگرافی جهت فعالیت در آزمایشگاه مرکزی ۲.آشنا با امور اداری ارتباط با جامعه و صنعت جهت فعالیت در دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه
فارسدانشگاه شیرازکلیه رشته ها و مدیریت کسب و کارکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط
اصفهاندانشگاه صنعتی اصفهانرشته های فنی و مهندسی و علوم پایهکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط آشنایی با مهارت ICDL ، مسلط به یکی از زبانهای برنامه نویسی و زبان انگلیسی
تهراندانشگاه علامه طباطباییزبان انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی و فلسفه علم و فلسفه تطبیقی و علوم ورزشی و زبان اسپانیایی و زبان فرانسهکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط
خوزستاندانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستانشیمی تجزیهکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط
تهرانپژوهشگاه مهندسی شیمی ایرانشیمی و مهندسی شیمی و مهندسی محیط زیستکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط مهارت علمی و فنی در زمینه شیمی و مهندسی شیمی و محیط زیست
تهرانپژوهشگاه هوافضامهندسی مکانیک و هوا فضاکارشناسی ارشدظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط متقاضی رشته مکانیک گرایش سیالات یا هوافضا آیرودینامیک، پیشرانش
بوشهردانشگاه خلیج فارسمدیریت و رشته های فنی و مهندسیکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط توانایی کار با Microsoft Office
کرمانشاهدانشگاه صنعتی کرمانشاهمهندسی برق و مهندسی مکانیک و مهندسی عمران و مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایعکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط
تهرانپژوهشگاه مهندسی ژنتیک و زیست فناوریشیمی و بیوتکنولوژی و زیست شناسی و مهندسی شیمی و مدیریت کسب و کار و مهندسی صنایعکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط دارای مهارت های دوره های پیشرفته MBA-DBA - آشنایی با تجاری سازی دانش فنی-مربوط به مباحث بیوتکنولوژی - مهارت نوشتن FS-Pr,Fs - SOP و آشنایی با نرم افزارهای کامپیوتر - مهارت بالا در زبان انگلیسی - آشنایی با کارهای آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاه
آذربایجان شرقیدانشگاه هنر اسلامی تبریزکامپیوتر و معماری و طراحی صنعتی و هنر و معماری اسلامی و چند رسانه ای و فناوری اطلاعات (IT)کارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط تسلط به زبان انگلیسی، تسلط به نرم افزارهای مجموعه office، آشنایی با انواع فعالیت های پژوهشی.
فارسمرکز آموزش عالی لامردمدیریت و رشته های فنی و مهندسیکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط آشنایی با مهارت های حوزه کار آفرینی وارتباط با صنعت
مازندراندانشگاه فناوری های نوین آملاقتصاد و بهداشت مواد غذایی و مهندسی صنایع و مدیریت کسب و کار (MBA) و مهندسی برق قدرت و مکانیک گرایش تاسیساتکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط فارغ التحصیل دانشگاه های دولتی و دارای سابقه فعالیت اجرایی مرتبط و بومی استان مازندران
تهرانخواجه نصیرالدین طوسیمهندسی انرژی و رشته های فنی و مهندسی و مهندسی محیط زیست و مهندسی آب و فناوری اطلاعات (IT) و مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایعکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۲ نفر، قوانین مرتبط
تهراندانشگاه شاهدرشته های فنی و مهندسی و علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوترکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۳نفر، قوانین مرتبط شرایط: معیارهای صلاحیت عمومی دانشگاه شاهد مهارت: علاوه بر مهارتهای پایه ای کامپیوتری (ICDL) حداقل یکی از مجموعه مهارتهای زیر: - الف)‌ مهارت و تجربه بازاریابی (دیجیتال) - ب) آشنایی کامل با برنامه نویسی وب یا موبایل (و تسلط بر یک CMS) - ج)‌ آشنایی با تحلیل داده و ابزارهای داده کاوی - د) طراحی گرافیکی - ه) مدیریت امور اداری و دفتری مربوط به حوزه فناوری
خراسان شمالیمجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراینرشته های فنی و مهندسیکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط،مسلط به زبان انگلیسی و ICDL
تهراندانشگاه فنی و حرفه ایفناوری اطلاعات (IT) و مهندسی صنایعکارشناسی ارشدظرفیت ۲ نفر، قوانین مرتبط
تهرانپژوهشگاه دانش های بنیادیمهندسی نفت و مهندسی کامپیوترکارشناسی ارشدظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط مهارت مجازی سازی سرویس های اینترنتی و شبکه های بیسیم (۱ نفر)/ مهندسی کامپیوتر با مهارت پردازش داده (۱ نفر)
خراسان جنوبیدانشگاه صنعتی بیرجندکلیه رشته هاکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۲ نفر، قوانین مرتبط
فارسدانشگاه صنعتی شیرازکامپیوتر و مهندسی مواد و مدیریت و مدیریت ارشد کسب و کار(MBA) و مهندسی شیمی و فناوری اطلاعات (IT) و مهندسی صنایعکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط
کرماندانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجانمدیریت و اقتصاد و علوم کشاورزی و علوم پایه و فنی و مهندسیکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط
قمدانشگاه قمصنایع و اقتصاد و زبان انگلیسی و فقه اقتصادیکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۲ نفر، قوانین مرتبط
سیستان وبلوچستاندانشگاه زابلکامپیوتر و شیمی و علوم کامپیوتر و علوم آزمایشگاهی و ژنتیک و مهندسی کامپیوترکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط
تهراندانشگاه تهرانکامپیوتر و حقوق و مدیریت فناوری و رشته های فنی و مهندسی و برق - الکترونیککارشناسی ارشدظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط
کرماندانشگاه شهید باهنر کرمانمدیریت و رشته های فنی و مهندسی و دامپزشکی عمومیکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۲ نفر، قوانین مرتبط
تهراندانشگاه جامع علمی،کاربردیمدیریت بازرگانی و فناوری اطلاعات (IT) و مدیریت اجرایی (MBA) و مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایع و مدیریت کارآفرینیکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۵ نفر، قوانین مرتبط، سهمیه در خواستی برای واحدهای استانی دانشگاه ها می باشد
خراسان رضویدانشگاه کاشمرکامپیوتر و کارآفرینی و علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر و مدیریت کارآفرینیکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط
اصفهاندانشگاه کاشانشیمی و مهندسی شیمی و مهندسی کامپیوترکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط
تهراندانشگاه هنرکامپیوتر و رشته های فنی و مهندسی و هنر و هنر های اسلامی و فناوری اطلاعات (IT) و گرافیک و مهندسی کامپیوترکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۱ نفر، قوانین مرتبط، فارغ التحصیل رشته های هنری در یکی از مقاطع تحصیلی، سابقه مشارکت در طرح های پژوهشی، کار در مراکز رشد، شرکت های دانش بنیان یا آزمایشگاه های تخصصی
مازندراندانشگاه صنعتی بابلمهندسی برق و مهندسی مکانیک و مهندسی مواد و مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزارکارشناسی ارشد و دکتریظرفیت ۲ نفر، قوانین مرتبط

نحوه ثبت نام امریه وزارت علوم

برای ثبت نام در این امریه ابتدا وارد این سایت https://amriye.msrt.ir/index می شوید. این سامانه در دو بخش سرباز امریه می گیرید. بر روی “سامانه جذب امریه ارتباط با جامعه و صنعت” رفته و در صفحه بعد روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در سامانه امریه وزارت علوم

پس از تکمیل ثبت نام باید به پروفایل خود رفته و اطلاعات تکمیلی را در فرم زیر برای وارد کنید. دقت کنید تا اطلاعت درخواستی را به طور صحیح وارد کنید و در انتها مدارک مورد نیاز را در سامانه بارگذاری کنید.

فرم اطلاعات تکمیلی متقاضیان امریه ارتباط با صنعت وزارت علوم

پس از پایان مراحل ثبت نام باید منتظر اعلام نتایج اولیه باشید. آن دسته از متقاضییانی که بومی استان نیستند می توانند با ارائه تعهد کتبی و نیاز دانشگاه مورد نظر برای امریه به صورت غیر بومی ثبت نام کنند. بدیهی است در چنین شرایطی سازمان هزینه مسکن و خوراک را پرداخت نخواهد کرد.

 • این امریه دارای گزینش می باشد.
مشاوره سربازی | مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه باران

مشاوره امریه وزارت علوم

همانطور که در مقاله اشاره کردیم وزارت علوم تنها سازمان امریه گیر نیست و به طور کلی پذیرش امریه هم برای همه مشمولان توصیه می شود. به شما توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی با مرکز مشاوره باران به شماره تلفن ۰۲۱۷۰۷۰۳۰۲۵ تماس گرفته و بهترین راه حل ممکن را انتخاب نمایند. همچنین با کلیک بر روی هر یک از لینک های جدول زیر از شرایط امریه در سایر ارگان ها آگاه شوید.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

سوالات متداول

 

 

 


چه کسانی می توانند در امریه وزارت علوم ثبت نام کنند؟

فارغ التحصیلان مقاطع ارشد و دکترا غیر غایب که شرط معدل اعلام شده را داشته باشند می توانند برای برای پذیرش امریه وزارت علوم اقدام کنند.

حقوق سربازان امریه وزارت علوم چقدر است؟

حقوق سربازی بر اساس درجه هر سرباز تعیین می شود و فرقی بین حقوق سربازان امریه وزارت علوم با سایرین وجود ندارد.

مراحل پذیرش امریه وزارت علوم چیست؟

از متقاضییان باید در سامانه این وزارتخانه ثبت نام کرده، اطلاعات پروفایل خود را تکمیل و مدارک لازم را بارگذاری کنند. در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده در متن مقاله برای مصاحبه حضوری دعوت می شوند.

امریه وزارت علوم بومی است یا غیر بومی؟

امریه وزارت علوم به صورت بومی است. چناچه بومی استان نباشید می توانید با ارائه تعهد کتبی و نیاز دانشگاه برای استان غیر بومی خود اقدام کنید. محل خدمت شما دانشگاه، مراکز آموزشی و … خواهد بود به غیر بومی ها هزینه پوشاک، مسکن و … تعلق نمی گیرد

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: