وزارت نیرو سرباز امریه جذب می کند

0 559

استفاده از امریه و انجام دادن خدمت سربازی در محلی که با رشته فارغ التحصیلان همخوانی داشته باشد فرصت مناسبی برای کسب تجربه عملی است. هر سال ارگان ها، سازمان ها، مراکز پژوهشی و دانشگاهی و فعالان بخش صنعت و معدن، تعدادی از مشمولین را برای انجام خدمت سربازی جذب می نمایند.

جذب نیروی امریه در وزارت نیرو

به گزارش باران مشاوره و به نقل از مدیریت منابع آب ایران وزارت نیرو، وزارت نیرو به جذب سرباز امریه اقدام کرده است.
با تأکید مقام عالی وزارت نیرو، به منظور ایجاد فرصت برابر و رعایت عدالت برای کلیه مشمولین وظیفه، از متقاضیان امریه سربازی در سامانه amriyeh.mov.gov.ir ثبت نام به عمل می آید.

ثبت نام امریه وزارت نیرو

متقاضیان برای اعزام نوبت ۹۹/۱۰/۰۱ می توانند از تاریخ ۹۹/۰۷/۰۱ تا ۹۹/۰۷/۳۰ در سامانه ثبت نام کنند. ثبت نام فقط در سامانه انجام می شود و متقاضیان باید از مراجعه حضوری به حوزه ستادی و شرکت مادر تخصصی جداً خودداری کنند.

اهداف وزارت نیرو از جذب امریه

وزارت نیرو از جذب نیروی امریه سه هدف را دنبال می کند:

  • در شناساندن صنعت آب و برق گام مؤثری برداشته باشد
  • متقاضیان را برای کسب تجربه و ورود به بازار کار یاری رساند
  • از نیروهای مشمول وظیفه در جهت کمک به مناطق محروم و مرزی با کمترین هزینه و بیشترین یازده بهره برده باشد

برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله جزئیات امریه وزارت نیرو در سال ۹۹ مراجعه کنید.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: