فرصت امریه سربازی در در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

0 1,046

پارک علم و فناوری آذربایجان غربی اقدام به جذب امریه در سال 98 می نماید. پارک علم و فناوری آذربایجان غربی سعی دارد بسترسازی برای تولید ثروت از طریق تسهیل در فرایند انتقال فناوری به صنایع را ایجاد کند. پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در شهر ارومیه واقع شده است.

فرخوان امریه سربازی در در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در سال 98

به گزارش باران مشاوره و به نقل از اکوسیستم، پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با همانگی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مجوز ستاد کل نیروهای مسلح از میان دانش‌آموخته دانشگاهی امریه سربازی می گیرد. هدف از این امریه پشتیبانی و تقویت فعالیت‌های پارک علم و فناوری می باشد.

مقاطع تحصیلی امریه پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

بنا بر اطلاعیه منتشر شده اولویت جذب با فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور و افراد ساکن و بومی شهرستان ارومیه می باشد. این امریه در مقاطع زیر صورت می گیرد.

  • کارشناسی ارشد
  • دکتری

مهلت ثبت نام امریه پارک علم و فناوری آذربایجان غربی 98

تمامی فارغ التحصیلان که شرایط عمومی پذیرش امریه را دارند می توانند از روز سه شنبه مورخ یک بهمن نود و هشت برای پذیرش امریه اقدام کنند. ضمنا توجه داشته باشید که هجدم دی ماه سال نود و هشت آخرین روز ثبت نام امریه پارک علم و فناوری آذربایجان غربی 98 خواهد بود.

مکان خدمت و نحوه پذیرش سربازی در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی 98

متقاضییان می توانند از طریق وب سایت http://www.amriye.msrt.ir و یا شماره تلفن ۰۴۴۳۲۷۵۱۲۴۰ الی ۴۲ داخلی ۱۲۰ تماس گرفته و با جناب آقای اسماعیلی در خصوص امریه صحبت کنند.

محل خدمت نیز در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی واقع در ارومیه، کیلومتر ۱۱ بلوار دانشگاه، روبروی پردیس نازلوی دانشگاه ارومیه می باشد. زمان اعزام اردیبهشت ماه ۱۳۹۹خواهد بود.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: