فراخوان امریه پژوهش یار برای بار سوم اعلام شد

0 2,146

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور تکمیل کادر پژوهشی خود و با هدف ایجاد فرصت های برابر برای دانش آموختگان و فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا اقدام به اعلام امریه برای به کار گیری این عزیزان در دانشگاه ها کرده است.

اعلام امریه پژوهش یار وزارت علوم

به گزارش باران مشاوره به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری این وزارت خانه جهت تکمیل کادر پژوهشی و ازمایشگاه های خود سرباز امریه می گیرد. مشمولین باید در رشته های مورد نیاز فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا باشند و تحصیل آنها به پایان رسیده باشد.

مهلت و نحوه ثبت نام

بر اساس این فراخوان کلیه دانش آموختگان واجد شرایط که تمایل دارند دوران خدمت خود را در قالب پژوهش یار بگذرانند باید از تاریخ 1 الی 18 بهمن ماه 1398 نسبت به ثبت نام در سایت امریه وزارت علوم اقدام نمایند.

پس از ثبت نام و بارگزاری مدارک و پیوست ها، شرایط متقاضیان بررسی خواهد شدو نتیج از طریق پنل همان سامانه به اطلاع متقاضیان می رسد.

لازم به ذکر است متقاضیان برای ثبت نام و بارگزاری مدارک خود باید به سامانه اینترنتی اینترنتی جذب نیروی امریه وزارت علوم ارسال نموده و مراحل ثبت نام خود را کامل کنند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: