شرایط امریه پژوهش یار در دانشگاه بزرگمهر قائنات اعلام شد

0 811

دانشگاه بزرگمهر قائنات مهر ماه سال 1399 با صدور فراخوانی از مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی برای همکاری در امور پژوهشی دعوت به عمل آورد. بهمن سال 99 نیز فرصتی دست داده است تا علاقه مندان به طی خدمت سربازی به شکل امریه در دانشگاه قائنات برای پذیرش اقدامات لازم را انجام دهند. این فراخوان زیر مجموعه امریه وزارت علوم می باشد.

یشتر دانشگاه قائنات برای اعزامی های دی ماه 99 نیز فراخوان امریه منتشر کرده بود. جزئیات فراخوان امریه دانشگاه بزرگمهر قائنات برای اعزامی های اردیبهشت 1400 را در متن خبر مطالعه کنید.

امریه دانشگاه بزرگمهر قائنات

به گزارش باران مشاوره به نقل از سایت این دانشگاه، دانشگاه بزرگمهر قائنات نیروی امریه سربازی پذیرش می کند.

دانشگاه بزرگمهر قائنات فراخوان جذب نیروی امریه پژوهش یار را برای اردیبهشت ماه 1400 منتشر کرد. این دانشگاه فارغ التحصیلان واجد شرایط را برای ثبت نام در امریه دعوت کرده است.

هدف امریه دانشگاه بزرگمهر قائنات

هدف دانشگاه بزرگمهر قائنات از جذب نیروی امریه این است که نیروهای متخصص با مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا را در امور پژوهشی به کار بگیرد. قابل ذکر است که نتایج اولیه این ثبت نام برای مشخص شدن تایید یا رد درخواست 26 بهمن ماه اعلام می شود.

رشته های مورد نیاز امریه دانشگاه بزرگمهر قائنات

برخی رشته ها برای جذب در امریه دانشگاه بزرگمهر قائنات در اولویت قرار دارند. از جمله:

  • فقه و حقوق اسلامی
  • جغرافیا
  • حسابداری

ثبت نام امریه دانشگاه بزرگمهر قائنات

متقاضیان امریه دانشگاه بزرگمهر قائنات می توانند با داشتن برگه اعزام به خدمت با تاریخ 1 اردیبهشت ماه سال 1400 از تاریخ 8 تا 24 بهمن ماه در سایت امریه وزارت علوم به نشانی amriye.msrt.ir ثبت نام کنند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: