امریه سربازی شرکت کشت بافت گیاهی هیرکان

0 224

پارک علم و فناوری سازمانی است که در انتقال و توسعه فناوری نقش بسزایی دارد و متخصصان حرفه ای آن را مدیریت می کنند. شرکت هیرکان عضو پارک علم و فناوری گلستان است که به منظور تکمیل نیروی انسانی خود فراخوان امریه سربازی داده است.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

امریه در یکی از شرکت های دانش بنیان

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری داشجو، شرکت دانش بنیان کشت بافت گیاهی هیرکان برای تکمیل کادر خود نیاز به نیروی متخصص دارد. این شرکت دو نیروی متخصص با مهارت کامل در تکثیر گیاهان از طریق کشت بافت احتیاج دارد و آن ها را از میان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد یا دکتری در رشته های کشاورزی انتخاب خواهد کرد.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

اطلاع از شرایط امریه شرکت کشت بافت گیاهی هیرکان

متقاضیان می توانند روال و شرایط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را بررسی کنند. سایت http://daneshbonyan.isti.ir به این امر اختصاص دارد. متقاضیان در صورت داشتن شرایط لازم، رزومه و توانمندی های خود را به آدرس hirkanptcco@yahoo.com ارسال کنند تا بررسی های لازم صورت گیرد.

شماره تلفن های ۰۹۱۱۳۷۷۳۰۰۴ و ۳۲۶۱۶۶۳۳-۰۱۷ برای کسب اطلاعات تکمیلی برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025 تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: