امکان اعزام سربازان با قطار وجود دارد؟

0 1,329

نحوه اعزام سربازی همیشه جز سوال های متداول مشمولان اعزامی به خدمت بوده است. چند وقتی است که طرح اعزام سربازان با قطار با جای اتوبوس مطرح شده است. سردار تقی مهری توضیحات در این زمینه ارائه کرد.

علت پیشنهاد طرح اعزام به سربازی با قطار

در پی حوادثی که سالهای گذشته و در حین اعزام با اتوبوس برای سربازان رخ داد، پیشنهادهایی مبنی بر اعزام سربازان با قطار مطرح گردیده است. در همین راستا رییس سازمان وظیفه عمومی توضیحاتی را ارایه کرده است.

عدم امکان اعزام سربازان به پادگان با قطار

سردار تقی مهری درباره اینکه آیا می شود سربازان را با قطار به محل خدمت خود اعزام کرد گفت: به دلیلی اینکه هیچ پادگانی به ایستگاه قطار نزدیک نیست نمی توانیم سربازان را با قطار و جلوی درب پادگان پیاده کنیم. به همین دلیلی کلیه اعزام ها چه اعزام انفرادی و چه اعزام دسته جمعی با اتوبوس انجام می شود.

چه اقداماتی برای حفظ امنیت و سلامت سربازان انجام می شود؟

برای حفظ امنیت و سلامت سربازان در حین اعزام شرایط اتوبوس ها و رانندگان آن همواره از طرف پلیس راهور و سازمان نیروهای مسلح کنترل می شود.

اعزام شخصی به خدمت ممکن است؟

اگر سربازی بخواهد شخصا به محل آموزش یا خدمت خود اعزام شود هیچ منع قانونی ندارد و لازم است سرباز در راس ساعت مقرر در محل خدمت خود حاضر باشد. ضمنا به این سربازان برگه تردد داده می شود تا بتوانند خودشان شخصا تردد کنند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: