آیا برگزیدگان مسابقات جهانی مهارت، امریه سربازی می گیرند؟

0 681

چندی پیش تیم ملی مهارت کشورمان به چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت -2019 کازان روسیه اعزام شد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن امیدواری برای اعضای تیم، در ارتباط با وضعیت سربازی این افراد صحبت کرد.

چندی پیش تیم ملی مهارت کشورمان به چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت -2019 کازان روسیه اعزام شد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن امیدواری برای اعضای تیم، در ارتباط با وضعیت سربازی این افراد صحبت کرد.

امکان استفاده برگزیدگان مسابقات جهاتی مهارت از امریه سربازی

به گزارش باران مشاوره و به نقل از نسیم باران، وزیر کار در مراسم بدرغه ملی مهارت کشورمان گفت: در صورتی که اعضای تیم ملی کشورمان بتوانند مدال کسب کنند جوایز و پاداش هایی برایشان در نظر گرفته خواهد شد.

شریعتمداری از تلاش خود برای امریه سربازی اعضای تیم ملی مهارت سخن گفت. بر این اساس مکاتبه لازم برای امریه سربازی اعضای تیم ملی مهارت با فرماندهی کل قوا را خواهیم داشت.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: