با قانون سرباز قهرمان جدید، نفرات بیشتری از خدمت معاف می شوند

بازنگری قانون سرباز قهرمان نظام وظیفه

0 609

 قانون سرباز قهرمان نظام وظیفه به منظور معافیت قهرمانان مسابقات جهانی و … در رشته های ورزشی به تصویب رسیده بود. مدتی است که در قانون سرباز قهرمان تغییراتی ایجاد شده است. در واقع این تغییرات در قانون سرباز قهرمان باعث می شود تا مدال آوران بیشتری بتوانند از تسهیلات معافیت سربازی بهره مند شوند.

بازنگری قانون سرباز قهرمان نظام وظیفه

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در خصوص افزایش تسهیلات قانون سرباز قهرمان گفت: در بازی های آسیایی فقط نفرات اول در دایره سرباز قهرمانان قرار می گرفتند. اما با توجه به قانونی که در سال ۹۷ ابلاغ گردیده است علاوه بر نفرات اول، نفرات دوم و سوم نیز مشمول معافیت سرباز قهرمان می شوند.

سردار کریمی افزود: در مسابقات جهانی نیز فقط نفرات اول و دوم مشمول قانون سرباز قهرمان بودند، اما در قوانین جدید نفرات سوم نیز در شمول سرباز قهرمانان قرار می گیرند. همچنین در بازی های المپیک بر اساس روال قبل نفرات اول، دوم و سوم در شمول سرباز قهرمانان قرار می گیرند.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

تغییرات جدید در قانون جدید سرباز قهرمان

سردار کریمی در ادامه گفت: رشته ها در سه سطح آسیایی، جهانی و المپیک تعریف شده و مشخص است. فقط رشته هایی که زیر مجموعه کمیته المپیک هستند در قانون مورد توجه قرار گرفته اند و تغییری در تعداد و تنوع رشته ها اتفاقی رخ نداده است.

سردار کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در پایان گفت: این تغییرات در قانون سرباز قهرمان  عطف به گذشته نیز می گردد. یعنی کسانی که قبل از سال ۹۷، مقام های اول، دوم و سوم را کسب کرده اند، می توانند از این قانون بهره مند شوند و از معافیت سربازی استفاده کنند.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: