برای اعزام به خدمت چه وسایلی نیاز است؟

وسایل و مدارک لازم برای اعزام به خدمت سربازی

0 1,890

بسیاری از مشمولان اعزام به خدمت در خصوص وسایلی که باید با خود به همراه داشته باشند شبهاتی دارند. با توجه به اینکه مشمولان زمان اعزام به خدمت سربازی به دوره آموشی می روند، لازم است کمی اطلاعات در خصوص وسایل مورد نیاز برای اعزام به خدمت داشته باشند.

ملزومات اعزام به خدمت

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مشمولان خدمت وظیفه عمومی در زمان اعزام به خدمت سربازی برخی مدارک و وسایل را باید به همراه خود داشته باشند. که در اینجا به آن ها می پردازیم.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

مدارک مورد نیاز در زمان اعزام به خدمت

مدارک مورد نیاز در زمان اعزام به خدمت سربازی به شرح زیر است:

مشمولان سربازی در زمان اعزام به خدمت سربازی باید مدارکی مانند: برگ مراجعه به مراکز آموزشی، برگ آماده به خدمت سربازی، کپی از تمام صفحات شناسنامه و کپی کارت ملی، برگ واکسیناسیون، کارت مخصوص گروه خونی، کپی شناسنامه همسر و فرزند، مدارک پزشکی بالینی در صورت ابتلاء به بیماری خاص را به همراه خود داشته باشند.

حساب بانکی برای خدمت سربازی

مشمولان خدمت وظیفه عمومی، باید یک حساب بانکی بر اساس نیرویی که در آن مشغول به خدمت می باشند، افتتاح کنند که این حساب برای هر یگان در بانک های مختلفی ایجاد می شود.

وسایل اعزام به خدمت

مشمولان خدمت سربازی همچنین باید وسایلی از قبیل لباس شخصی، پوشاک مناسب فصل، مواد خوراکی و شوینده و مقدار کمی پول به همراه داشته باشند که البته این وجه ترجیحا باید در کارت اعتباری باشد.

وسایل غیر مجاز اعزام به خدمت

مشمولان خدمت وظیفه عمومی به هنگام اعزام نباید وسایلی از قبیل دوربین فیلم برداری و عکاسی، موبایل، ضبط صوت، فلش، لوح فشرده، اشیاء قیمتی، آلبوم عکس خانوادگی و غیره را به همراه خود داشته باشند، چراکه به همراه داشتن این وسایل ممنوع و غیر مجاز است.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: