برنامه ویژه نیروهای مسلح به مناسبت روز سرباز اعلام شد

0 850
تغییر رویکرد در نحوه خدمت سربازی مشمولان وظیفه نخبه یکی از برنامه ها است

سردار کمالی رییس اداره سرمایه انسانی و سرباز نیروهای مسلح به مناسبت روز سرباز اعلام کرد:

به تمامی نیروهای مسلح در تاریخ 27 خردادماه سال جاری دستورالعملی به منظور بزرگداشت این روز با هدف ارتقای جایگاه سربازی در کشور و تغییر دید مسئولین و فرماندهان و خانواده ها و جامعه نسبت به خدمت مقدس سربازی ابلاغ شده است.

ایشان اشاره کرد: در این دستورالعمل مشخص شده هر کدام از نیروهای مسلح( سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و وزارت دفاع ) به مناسبت گرامیداشت روز سرباز چه اقداماتی را انجام دهند و همزمان با این مراسم از سرباز نمونه و سربازان دارای رتبه های علمی، فرهنگی هنری و ورزشی تقدیر صورت گیرد.

همین حالا با برترین مشاورین کشور تماس بگیرید.

ایشان ادامه داد: تغییر رویکرد در نحوه خدمت سربازی مشمولان وظیفه نخبه و … یکی از برنامه ها است که سالانه حدود 2000 مشمول بعنوان نخبه شناسایی میشوندو پس از گذراندن دوره آموزشی نظام وظیفه در پروژه های تحقیقاتی دولتی و لشگری از ایشان استفاده می کنیم. از دانش مشمولان کارشناسی ارشد و بالاتر نیز در امور تحقیقاتی و پروژه ای نیروهای مسلح بهره خواهیم برد.

لازم به ذکر است برای مشمولان دارای مدرک دیپلم و پایینتر نیز به نحوی برنامه ریزی شده است که این عزیزان حداقل یک مهارت را در حین سربازی فرا بگیرند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: