تاثیر کسری خدمت در خرید سربازی

0 448

خرید خدمت سربازی در واقع جریمه ای است که سربازان غایب با پرداخت هزینه غیبت خود می توانند از خدمت نظام وظیفه سربازی معاف شوند. بر طبق قانون تصویب شده امسال نیز مشمولانی که ۸ سال یا بیشتر غیبت دارند، شرایط خرید خدمت سربازی را پیدا می کنند. اما آیا کسری خدمت در سربازی خرید سربازی تاثیر دارد؟ جواب این سوال را سردار کمالی امروز داد.

برای دسترسی به کلیه مقالات روی لینک مشاوره نظام وظیفه کلیک کنید.

آیا کسری خدمت در خرید سربازی تاثیر دارد؟

سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص تاثیر کسری خدمت در خرید سربازی بیان کرد:

افرادی که دارای حداقل ۸ سال غیبت سربازی می باشند می توانند جریمه غیبت سربازی را پرداخت کنند. اما به هیچ وجه کسر خدمت از هر نوعی در مبلغ جریمه غیبت سربازی تاثیر ندارد. این افرداد باید به طور کامل این مبلغ را پرداخت نمایند.

در سال جاری نیز برای غیبت های سنواتی نظام وظیفه، عفو رهبری نداشته ام و بخشش و عفو رهبری فقط در زمینه اضافه خدمت سربازی بوده است.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: