تخصص گرایی در جهت استفاده از سربازان

0 728

خدمت سربازی با وجود اینکه باب میل بسیاری از جوانان نیست اما دارای اهمیت بسیاری است. اگر فردی به خدمت سربازی برود، پس از اتمام خدمت دارای تجربه هایی مفید است. در دواقع دوران خدمت سربازی می تواند فرد را برای مقابله با مشکلات زندگی آماده کند.

اهمیت جایگاه سرباز در کشور

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: خدمت سربازی بستری است تا مردم در دفاع از کشور خود مشارکت و نقش آفرینی کنند. ما این هدف را داریم فرد جوانی که به خدمت سربازی می آید به دو چیز افتخار کند، اول اینکه در تامین امنیت کشور نقش آفرینی کند و از عزت و استقلال کشور دفاع کرده باشد. دوم اینکه مهارت هایی کسب می کند و می تواند به آن افتخار نماید.

سردار کمالی با تاکید بر اینکه مهارت آموزی سربازان در دستور کار نیرو های مسلح قرار دارد، بیان کرد: حفظ کرامت و احترام سرباز به همه ما واجب است و در این خصوص صرفا نباید به شعار خالی توجه کرد بلکه باید زمینه های عملی حفظ حرمت و کرامت سرباز نیز فراهم شود.

تخصص گرایی در جهت استفاده از سربازان

سردار کمالی تقویت روحیه معنوی و ایثارگری را از مهمترین راهبرد ها برای افزایش کارایی در بین نیروهای مسلح برشمرد و گفت: خانواده های سربازها، فرزندانشان را به عنوان امانت و با هدف حفظ امنیت کشورشان به ما سپرده اند و سربازان باید مایه عزت خانواده خود و کشور باشند. این نشاط باید مدیریت شود زیرا حفظ آن به نفع نیرو های مسلح و تامین امنیت کشور می باشد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح با بیان اینکه تا جایی که امکان دارد سربازها باید در محدوده محل سکونت خودشان به کارگیری شوند، تصریح کرد: رعایت دستورالعمل ها و ابلاغیه ها درباره سربازها توسط مسئولان مربوطه الزامی و لازم الاجرا است. تخصص گرایی در جهت استفاده از سربازان باید عملی شود و از ظرفیت علمی و توانایی سربازها به بهترین نحو استفاده گردد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: