تسهیلات سربازی برای نخبگان سال 97

0 981

یکی از راه کارها برای هدفمند تر کردن خدمت نظام وظیفه سربازی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی ایجاد تسهیلات برای این دسته از مشمولان است. اخذ پروژه کسری خدمت و امریه از متداول ترین تسهیلات خدمت نظام وظیفه است. امروز خبری مبنی بر تسهیلات سربازی برای نخبگان سال 97 منتشر شد. شرح خبر در ادامه برای شما آورده شده است.

همچنین بخوانید: آخرین مقالات خدمت سربازی

تسهیلات سربازی برای نخبگان سال 97 چه تسهیلاتی است؟

معاونت عملی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری ستاد کل نیروهای مسلح با هدف پیشرفت علمی و بومی سازی صنایع، دو طرح را در زمینه تسهیلات سربازی برای نخبگان سال 97 اجرا می کند:

انجام پروژه کسری خدمت

مشمولان نخبه در صورت کسب امتیازات لازم می توانند به واسطه بنیاد علمی نخبگان نیروهای مسلح به انجام پروژه های صنایع کشوری و دفاعی بپردازند و از کسری خدمت نظام وظیفه استفاده کنند.

سرباز امریه در شرکت های دانش بنیان

نخبگان مشمول در صورت کسب امتیازات لازم می توانند مدت خدمت سربازی خود را تحت عنوان مامور (سرباز امریه) در یکی از شرکت های دانش بنیان حضور پیدا کنند.

اطلاعات بیشتر در زمینه این دو طرح در سامانه بنیاد علمی نخبگان نیروهای مسلح قرار دارد. افراد واجد شرایط می توانند از طریق این سامانه درخواست خود را ارسال نمایند و از تسهیلات سربازی برای نخبگان سال 97 بهره مند شوند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: