692 ممدجویان هرمزگانی از تسهیلات سربازی بهرمند شدند

0 714

مشمولانی که مددجو هستند یعنی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفته اند تحت شرایطی می توانند از تسهیلات سازمان نظام وظیفه بهره مند شوند. این تسهیلات شامل تخفیف در صدور کارت پایان خدمت، معافیت دائم از سربازی و یا خدمت در نزدیک ترین پادگان محل سکونت می شود.

چندی پیش خبری مبنی بر “ارائه تسهیلات سربازی به مشمولین تحت پوشش کمیته امداد کردستان” منتشر کردیم. بنا بر گزارش ها 692 ممدجوی هرمزگانی نیز از تسهیلات سربازی بهره مند شدند.

بهره مندی مددجوی هرمزگانی از خدمات سربازی

به گزارش باران مشاوره و به نقل از فارس، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان گفت: امسال 692 نفر از مددجویان هرمزگانی توانستند از تسهیلات سازمان نظام وظیفه بهرمند شوند. مددجویانی که تحت پوشش کمیته امداد هستند تحت شرایط زیر معافیت می گیرند.

  • در خانواده ای که مادر آن ها سرپرست خانواده باشد یکی از پسر ها از خدمت معاف می شوند.
  • تنها پسر در خانواده ای که دارای سه خواهر باشد معافیت از طریق سه خواهر می گیرد.

جزئیات تسهیلات نظام وظیفه برای مددجوی هرمزگانی

بر اساس گفته های احمد پایان از 692 نفری که شامل تسهیلات مددجویی سربازی شدند 423 نفر ساکن روستا و مابقی ساکن مناطق شهری بودند. 74 نفر از این مشمولان از سربازی معاف شدند. 190 نفر از این افراد در نزدیک ترین پادگان به محل سکونتشان خدمت می کنند. 428 نفر از این مشمولان ممدجو نیز کاهش تعرفه صدور کارت پایان خدمت گرفتند. همچنین کمیته امداد از فرزندان و همسر سرباز مددجو حمایت می کند.

این معافیت از سربازی به منظور حمایت از خانواده هایی که تحت پوشش کمیته امداد هستند انجام شده است.این طرح با همکاری سازمان نظام وظیفه و کمیته امداد انجام می شود و تمام مشمولان واجد شرایط می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: