بهره مندی فوتبالیستها از تسهیلات ستاد کل نیروهای مسلح

0 558

این بار نوبت به ورزشکاران فوتبالیست رسید تا از تسهیلات ستاد کل نیروهای مصلح بهره مند شوند. همانطور که می دانید برای ورزشکاران قهرمان پیش تر در قانون معافیت هایی در نظر گرفته شده بود.

همچنین بخوانید: انواع معافیت سربازی

بنا بر تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح

فوتبالیست هایی که در لیگ برتر حضور دارند تا سن 28 سالگی و فوتبالیست هایی که در تیم ملی حضور دارند تا سن 30 سالگی از خدمت نظام وظیفه معاف می شوند. این نوع معافیت، معافیت موقت است. این افراد پس از گذراندن این سن باید برای سربازی اقدام نمایند.
اما این قانون دارای پیشنهادهایی نیز میباشد
البته این تصمیم مشروط به تبصره های مربوط به خود است. از جمله اینکه بازیکن باید در لیست بزرگسالان باشد. همچنین باید 2 الی 3 سال از جضور بازیکن در تیم گذشته شده باشد.

 

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: