تعویق اعزام سربازان بیماری قلبی عروقی اعزام مرداد 99

0 860

با از سرگیری اعزام مشمولان به خدمت سربازی برخی از خانواده هایی که دارای سربازان معاف از ارزم بودند نگران وضعیت فرزندشان در پادگان ها بودند. در همین راستا سازمان وظیفه عمومی نیز اهمیت بیشتری نسبت به پروتکل های اعلامی وزارت بهداشت داد.

از جمله اقدامات وزارت بهداشت می توان به افزایش پادگان های آموزشی، کاهش تعداد سربازان در هر پادگان، فشرده سازی دوران آموزشی تا مهر 99، اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در اعزام به خدمت، غربالگری سربازان اعزامی و … اشاره کرد.

با همه این اوصاف باز هم شیوع کرونا می تواند برای برخی بیماری های خاص مانند بیماران ریوی یا قلبی عروقی و … خطرساز باشد. بدین ترتیب در چند اعزام اخیر این گروه از مشمولان تعویق خدمت گرفتند و به سربازی اعزام نشدند.

قرار بود اعزام سربازانی که دارای بیماری های قلبی و عروقی هستند در مرداد ماه انجام شود. اما با شیوع مجدد کرونا و اوج گیری آن لازم است تا دوباره در خصوص اعزام این تصمیم گیری شود و اعزام این عزیزان مجددا به تعویق بیفتد.

ناگفته نماند تعویق های اعزام مشمولان گروه حساس به کرونا این روزها باعث نارضایتی این مشمولان شده و این گروه خواهان معافیت دائم سربازی هستند.

مشمولان دارای بیماری های قلبی و عروقی مرداد ماه اعزام نمی شوند

به گزارش باران مشاوره به نقل از فارس، اعزام به خدمت مشمولان دارای بیماری های قلبی و عروقی در مردادماه به تعویق خواهد افتاد.

 رئیس اداره انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به منظور رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت مشمولانی که دچار بیماری های قلبی و عروقی هستند، اعزام آن ها در مرداد ماه انجام نخواهد گرفت.

 امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور ادامه داد: در خصوص وضعیت اعزام این دسته از مشمولان شهریور ماه مجددا تصمیم گیری خواهیم کرد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: