اعزام به خدمت زلزله زدگان سی سخت تمدید شد

4 7,300

اخیرا شاهد وقوع زلزله در منطقه سی سخت و اطراف آن بودیم. مسلما ویرانی ها و مشکلاتی که برای مردم آن منطقه از کشور ایجاد شده است، مانعی برای برخی از فعالیت ها می شود. به طور مثال مشمولان خدمت وظیفه که تاریخ اعزامشان مشخص شده است، نمی توانند مطابق آن تاریخ برای اعزام اقدام کنند.

برای این که ملاحظات لازم در این مورد انجام شود و مشمولان با مشکل مواجه نشوند، تصمیمات تازه ای اخذ شده است که می توانید در ادامه از آن ها مطلع شوید.

تمدید اعزام مشمولان سی سخت

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایستا، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده شهرستان سی سخت تمدید شد.

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفند شهرستان سی سخت و اطراف آن را به دلیل آسیب دیدگی بر اثر زلزله و عدم توانایی برای اعزام به خدمت تمدید می کند.

تمدید اعزام مشمولان سی سخت تا اردیبهشت 1400

سازمان نظام وظیفه عمومی به منظور همدردی با مشمولان منطقه زلزله زده سی سخت و اطراف آن و خانواده های آنان، تسهیلاتی برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت این مشمولان در نظر گرفته است.

در حال حاضر مشمولان در روزهای اول هر ماه به سربازی اعزام می شوند. آن دسته از مشمولان سربازی در منطقه سی سخت که موفق به اعزام نشدتد می توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را تا اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ تمدید کنند.

همچنین بخوانید: مراحل تمدید اعزام به خدمت

ارائه درخواست تمدید اعزام مشمولان سی سخت

مشمولان سی سخت در صورتی که قادر به مراجعه برای ثبت درخواست تمدید اعزام نباشند، مدت غیبت آن ها تا اردیبهشت ۱۴۰۰ توجیه می شود.

لازم است مشمولان سی سخت با مراجعه به نزدیک ترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) یا سازمان نظام وظیفه شهرستان یا استان خود درخواست های خود را ارائه و پیگیری لازم را انجام دهند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

مزایای عضویت در کانال تلگرام سربازی وظیفه نیوز

 • از آخرین اخبار امریه سربازی در تلگرام مطلع می شوید.
 • از مراکز پروژه دهنده سربازی در شبکه اجتماعی تلگرام مطلع می شوید.
 • از آگهی های مربوط به جابه جایی سرباز در تلگرام مطلع می شوید.
 • از اعلام عفو رهبری و بخشودگی اضافه خدمت در تلگرام مطلع می شوید.
 • قوانین مربوط به انواع کسری خدمت را مرور می کنید.
 • تغییر در زمان اعزام ها و نحوه خروج از کشور را پیگیری می کنید.
 • آخرین تغییرات معافیت های پزشکی، کفالت، قوانین مربوط به ایثارگران را در تلگرام بررسی می کنید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 4 تا
 1. علیرضا :

  سلام من تو شهر اردبیل هستم لیسانس حقوق دارم ولی هرچه میکنم چند ساله منو به سربازی نمیبرن از شما تقاضای عاجزانه برای حل مشکل بنده رادارم

  1. باران مشاوره :

   سلام
   حتما مشکل پزشکی داری که شما رو به سربازی نمی برن با دفتر تماس بگیر تا کارشناسان ما راهنماییت کنن

 2. علیرضا :

  سلام من لیسانسم ولی تواردبیل که محروم ترین استانه منو به سربازی نمیبرن

  1. باران مشاوره :

   متوجه سوالت نشدم
   ولی با توجه به برداشتی که از جمله شما دارم باید بگم هرجای کشور باشی باید سربازی رو انجام بدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: