اعزام به خدمت زلزله زدگان سی سخت تمدید شد

0 307

اخیرا شاهد وقوع زلزله در منطقه سی سخت و اطراف آن بودیم. مسلما ویرانی ها و مشکلاتی که برای مردم آن منطقه از کشور ایجاد شده است، مانعی برای برخی از فعالیت ها می شود. به طور مثال مشمولان خدمت وظیفه که تاریخ اعزامشان مشخص شده است، نمی توانند مطابق آن تاریخ برای اعزام اقدام کنند.

برای این که ملاحظات لازم در این مورد انجام شود و مشمولان با مشکل مواجه نشوند، تصمیمات تازه ای اخذ شده است که می توانید در ادامه از آن ها مطلع شوید.

تمدید اعزام مشمولان سی سخت

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایستا، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده شهرستان سی سخت تمدید شد.

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفند شهرستان سی سخت و اطراف آن را به دلیل آسیب دیدگی بر اثر زلزله و عدم توانایی برای اعزام به خدمت تمدید می کند.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

تمدید اعزام مشمولان سی سخت تا اردیبهشت ۱۴۰۰

سازمان نظام وظیفه عمومی به منظور همدردی با مشمولان منطقه زلزله زده سی سخت و اطراف آن و خانواده های آنان، تسهیلاتی برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت این مشمولان در نظر گرفته است.

در حال حاضر مشمولان در روزهای اول هر ماه به سربازی اعزام می شوند. آن دسته از مشمولان سربازی در منطقه سی سخت که موفق به اعزام نشدتد می توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را تا اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ تمدید کنند.

ارائه درخواست تمدید اعزام مشمولان سی سخت

مشمولان سی سخت در صورتی که قادر به مراجعه برای ثبت درخواست تمدید اعزام نباشند، مدت غیبت آن ها تا اردیبهشت ۱۴۰۰ توجیه می شود.

لازم است مشمولان سی سخت با مراجعه به نزدیک ترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) یا سازمان نظام وظیفه شهرستان یا استان خود درخواست های خود را ارائه و پیگیری لازم را انجام دهند.

مزایای عضویت در کانال تلگرام سربازی وظیفه نیوز

 • از آخرین اخبار امریه سربازی در تلگرام مطلع می شوید.
 • از مراکز پروژه دهنده سربازی در شبکه اجتماعی تلگرام مطلع می شوید.
 • از آگهی های مربوط به جابه جایی سرباز در تلگرام مطلع می شوید.
 • از اعلام عفو رهبری و بخشودگی اضافه خدمت در تلگرام مطلع می شوید.
 • قوانین مربوط به انواع کسری خدمت را مرور می کنید.
 • تغییر در زمان اعزام ها و نحوه خروج از کشور را پیگیری می کنید.
 • آخرین تغییرات معافیت های پزشکی، کفالت، قوانین مربوط به ایثارگران را در تلگرام بررسی می کنید.
@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: