تمدید مهلت پذیرش امریه سربازی در وزارت ارتباطات

0 850

امریه سربازی فرصتی مناسب برای مشمولانی است که دارای مدرک دانشگاهی هستند. با پذیرش امریه، مشمولان می توانند خدمت آسان تری داشته باشند. پیشتر خبری مبنی بر فراخوان ثبت نام متقاضیان خدمت امریه در وزارت ارتباطات اعلام شد.

تمدید مهلت پذیرش امریه سربازی در وزارت ارتباطات

شاهین جعفرپور رییس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ارتباطات در گفت وگو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در خصوص نحوه تخصیص سرباز امریه به وزارت ارتباطات گفت: جلسات سیاست گذاری برای مشخص کردن نوع و کیفیت جذب سربازان امریه با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد.

جعفر پور با اشاره به اینکه در هفته گذشته فراخوان جذب سرباز امریه صورت گرفته است، گفت: به منظور ایجاد فرصت های برابر برای تمام متقاضیان، سامانه جذب سرباز امریه تا ساعت ۱۲ پنج شنبه مورخ ۲۹ آذرماه برای ثبت نام تمدید گردیده است.  این آخرین فرصت برای متقاضیان سرباز امریه در وزارت ارتباطات است و به دلیل محدودیت زمان امکان تمدید ثبت نام وجود ندارد.

جزئیات جذب سرباز امریه وزارت نیرو

جعفرپور در خصوص جزئیات جذب امریه سربازی در وزارت ارتباطات گفت: سهمیه جذب سرباز امریه وزارت ارتباطات برای اسفندماه در رشته های مختلف ۳۵ نفر است. با توجه به بخشنامه های ستاد کل نیروهای مسلح و مصوبات شورای سیاست گذاری جذب سرباز امریه، این امر باید عادلانه، دقیق و شفاف باشد. باید فرایند جذب سرباز امریه به گونه ای طراحی می شد که ضمن داشتن شاخصه های مشخص، قابل ارزیابی و فهم برای همه مخاطبین نیز باشد.

در این مرحله از جذب نیروی سرباز امریه، با توجه به نیازمندی های وزارت ارتباطات، نیروهایی با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های تحصیلی اقتصاد،حقوق، مخابرات، فناوری اطلاعات، علوم اجتماعی، کامپیوتر، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق و بیوانفورماتیک در تهران و مراکز استان ها و به شکل بومی، جذب می شوند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: