تمدید تاریخ اعزام مشمولان پذیرفته شده در مقطع کاردانی سال 97

سرهنگ نجف حمیدزاده درباره مجوز تمدید اعزام مشمولان دیپلمه بیان کرد

0 651

با توجه به قوانین ایست خدمت سربازی سازمان نظام وظیفه، سربازان در حال خدمت فقط در صورت قبولی در مقطع کارشناسی و بالاتر می توانند از ایست خدمت بهره مند شوند. سربازان وظیفه ای که در حال خدمت سربازی هستند، در صورت قبولی در مقطع کاردانی نمی توانند از ایست خدمت سربازی استفاده کنند. بنابر این برای مشمولانی که در دی ماه اعزام می شوند تمهیداتی در نظر گرفته شده است.

تمدید تاریخ اعزام دی ماه مشمولان پذیرفته شده در مقطع کاردانی سال ۹۷

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ نجف حمیدزاده معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: مشمولانی که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ 19 دی ماه سال جاری هستند، در صورتی که در مقطع کاردانی دانشگاه ها قبول شده باشند، می توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را به مدت یک دوره یعنی تا تاریخ ۹۷/۱۱/۱۹ تمدید نمایند.

سرهنگ نجف حمیدزاده گفت: با توجه به اینکه سربازان در حین خدمت سربازی به منظور ادامه تحصیل در مقطع کاردانی ترخیص نمی شوند، به همین دلیل مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ دی ماه امسال در صورت قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه ها می توانند برای بهره مندی از تسهیلات ادامه تحصیل با ارائه مدارک قبولی دانشگاه، به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه نمایند.

سرهنگ نجف حمیدزاده در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه تامین سربازان وظیفه نیرو های مسلح توسط سازمان وظیفه عمومی موضوعی مهم است، این تسهیلات فقط برای مشمولان پذیرفته شده در مقطع کاردانی دانشگاه ها در نظر گرفته شده است . سایر مشمولان نمی توانند از تمدید یک ماهه تاریخ اعزام به خدمت بهره مند شوند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: