تمدید تاریخ دانش آموختگی در نیمسال دوم 99

0 918

دانشجویانی که پس از تحصیل مشمول خدمت سربازی می شوند، به محض فراغت از تحصیل فرجه معرفی یک ساله دارند. پس از این مدت باید اقدامات لازم برای رفتن به خدمت وظیفه را انجام دهند.

از آن جا که بسیاری از کارهای آموزشی با توجه به شرایط و تعطیلی دانشگاه ها معوق مانده است، دانشجویان به زمان بیشتری احتیاج دارند تا به کارهای خود بپردازند. چند روز پیش نیز خبر دیگری در ارتباط با تمدید معافیت تحصیلی دانشگاه آزاد برای دفاع از پایان نامه منتشر شده بود.

تمدید تاریخ دانش آموختگی

به گزارش باران مشاوره به نقل از فارس، تاریخ دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در نیم سال دوم سال تحصیلی 1399 ـ 1398 به دلیل شیوع ویروس کرونا تمدید شد.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که به درخواست برخی دانشگاه ها، تاریخ دانش آموختگی دانشجویان به دلیل شرایط ویژه اجرای برنامه های آموزشی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹ ـ ۱۳۹۸ تمدید می شود.

تغییر وضعیت موقت

بنابراین تاریخ دانش آموختگی دانشجویانی که  آخرین نیمسال تحصیلی خود را در نیمسال دوم سالی تحصیلی ۱۳۹۹ ـ ۱۳۹۸ می گذارانند، در صورت تشخیص و تأیید آموزش دانشگاه، از ۳۱ شهریور ۹۹ به ۳۰ مهر ۹۹ تغییر می یابد. این تغییر صرفاً برای همین نیمسال انجام می شود.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: