تمدید معافیت های موقت سربازی تا پایان فروردین ۹۹

0 4,226

مهمترین اولویت سازمان نظام وظیفه حفظ سلامتی مشمولان و خانواده های محترم آنهاست. با توجه به شیوع بیماری کرونا و شدت سرایت آن از افراد مبتلا یا ناقل به افراد سالم جامعه لازم است از رفت و آمد های غیر ضروری پرهیز شود. در همین راستا سازمان نظام وظیفه عمومی در نظر دارد مراجعه حضوری مشمولین و خانواده های آنها با این سازمان را به حداقل برساند.

لغو جلسات شورای پزشکی و هیئت های رسیدگی تا پایان فروردین ۹۹

سازمان نظام وظیفه عمومی در اطلاعیه ای اعلام کرد: روزانه تعداد زیادی از مشمولان و خانواده های آنان به معاونت های وظیفه عمومی در سراسر کشور مراجعه می کنند و و پیگیر معافیت های مختلف از جمله معافیت کفالت و معافیت پزشکی هستند. با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا و امکان انتقال سریع آن، حفظ سلامت مشمولین و خانواده ای آنان ار اولویت های این سازمان است.

ممکن است افرادی بیمار و یا ناقل بیماری باشند و در طول این مراجعات بیماری به افراد دیگری نیز سرایت نماید. این بیماری خصوصا برای کسانی که دارای بیماری های زمینه ای در دستگاه تنفسی هستند بسیار خطرناک است. لذا جهت رعایت بهداشت جامعه و رفاه حال مردم و خصوصا مراجعین محترم این سازمان، جلسات شوراهای پزشکی و هیئت های رسیدگی تا پایان فروردین ۱۳۹۹ برگزار نمی شود.

نحوه مطلع شدن مشمولین از تاریخ جدید کمیسیون ها

سازمان نظام وظیفه در اطلاعیه خود اعلام کرد: تاریخ جدید کمیسیون ها ی پزشکی و کفالت از طریق پیامک به اطلاع مشمولان متقاضی خواهد رسید و مشمولان موظفند در تاریخ های اعلام شده در کمیسیون های مربوطه حضور یابند.

فعلا برای مشمولان غیبت در نظر گرفته نمی شود

در این اطلاعیه تصریح شد: مشمولانی که از معافیت موقت کفالت یا پزشکی استفاده می نمایند و مهلت معافیت موقت ایشان تمام شده است نیازی به مراجعه به کمیسیون یا سازمان ندارند و معافیت آنها تا پایان فروردین ماه ۹۹ تمدید شده است و این مشمولان تا پایان فروردین ماه وارد غیبت نخواهند شد.

مراجعه حضوری ممنوع!

سازمان نظام وظیفه عمومی از مشمولان، سربازان و خانواده های آنان درخواست کرد به هیچ عنوان بصورت حضوری به حوزه های وظیفه عمومی سراسر کشور مراجعه نکنند. این افراد برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانند از راه های دیگر ارتباطی استفاده کنند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: