تمدید مهلت پرداخت اقساط جریمه غیبت تا سال ۱۴۰۰

0 929

مشمولان دارای غیبت بیش از هشت سال در سال ۱۳۹۷ فرصت یافتند تا غیبت سربازی خود را به صورت اقساط خریداری و کارت پایان خدمت خود را دریافت کنند. این طرح برای مدتی اجرا شد و در این مدت تعدادی از مشمولان برای پرداخت جریمه خود اقدام کردند. مجلس در ارتباط با این طرح قانون جدیدی تصویب کرده است که به اطلاع می رسانیم.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

آخرین مهلت پرداخت اقساط خرید غیبت سربازی

به گزارش باران مشاوره به نقل از اکو فارس، نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز شنبه ۹ اسفند ماه تصویب کردند مشمولانی که تا پایان سال ۱۴۰۰ اقساط خرید غیبت سربازی خود را تسویه نکنند، به عنوان مشمول غایب به خدمت اعزام می شوند.

قابل ذکر است مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، با تبصره ۱۱ ماده واحده این لایحه موافقت کرد.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

دولت مسئول وصول اقساط خرید غیبت سربازی

براساس بند (د) تبصره ۱۱؛ دولت باید مابقی اقساط جریمه غیبت بیش از هشت سال خدمت را از مشمولانی که تا پایان سال ۱۳۹۷ متقاضی پرداخت اقساطی خرید غیبت سربازی بودند و بخشی از اقساط خود را در سال ۱۳۹۹ یرداخت کرده اند، وصول و به حساب خزانه واریز کند.

همچنین بخوانید: طرح مالیات سربازی چیست؟

اصلاح ساختار سربازی

چندی پیش در راستای اصلاح ساختار سربازی کمیته ای تشکیل شد تا یک نظام جامع متناسب با نیاز نیروهای مسلح کشور تشکیل شود. در این کمیته افراد و سازمان های زیر حضور داشتند:

  • نمایندگان دستگاه های سازمان نظام وظیفه
  • ستاد کل نیروهای مسلح
  • سازمان برنامه و بودجه
  • اعضای کمیسیون شوراها و امنیت ملی و اجتماعی

با توجه به این که سربازان با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند، مجلس شورای اسلامی در نظر دارد هر هفته در این راستا جلسات مداوم  برگزار کند. مجلس به طور قاطعانه در حال تدوین طرح اصلاح ساختار سربازی است.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025
تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: