زمان ثبت نام امریه سربازی قوه قضاییه اعزام دی ۹۹

0 1,008

قوه قضاییه از جمله ارگان هایی است که فارغ التحصیلان برای پذیرش و طی خدمت سربازی در آن تمایل زیادی دارند. این ارگان بستر مناسب تجربه اندوزی را برای دارندگان مدارک تحصیلی مربوط به قضاوت و وکالت و دیگر رشته های مرتبط فراهم کرده است.

امریه قوه قضاییه

به گزارش باران مشاوره و به نقل از ایران اکونومیست، تاریخ ثبت نام مشمولانی که متقاضی امریه قوه قضاییه و اعزامی دی ۹۹ هستند، مشخص شد.

اداره کل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرده است که در حال حاضر فقط مشمولان اعزامی دی ماه می توانند برای ثبت نام اقدام کنند. تاریخ ثبت نام مشمولان متقاضی امریه اعزامی ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ از روز سه شنبه ۹۹/۰۷/۲۲ تا روز چهارشنبه ۹۹/۰۷/۳۰ است.

ثبت نام امریه قوه قضاییه

قابل ذکر است که سهمیه امریه استان های غیرقابل‌دسترسی به پایان رسیده است. پذیرش و ثبت نام اعزام دی ماه در استان های مذکور به هیچ عنوان وجود ندارد.

متقاضیان واجد شرایط می توانند در تاریخ اعلام شده به سامانه ثبت نام مشمولان متقاضی امریه سربازی در سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی qazahrm.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

دقت در تکمیل ثبت نام

توجه به دو نکته ضروری است:

 • در هنگام ثبت نام فیلد ها را با دقت کامل کنید.
 • تمام مدارک خواسته شده را یکجا در یک فایل pdf پیوست کنید.

برای افرادی که ثبت نام شان کامل نشود، اقدامی انجام نمی گیرد. در ضمن دوره بعدی اعزام متعاقباً اطلاع رسانی می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه پذیرش توصیه می کنیم شرایط امریه شدن در قوه قضاییه را مطالعه کنید.

خدمت سربازی در سپاه

ممکن است تمایل داشته باشید خدمت سربازی در سپاه بگذرانید. برای اینکه به طور قطعی در سپاه بیفتید باید از این ارگان پذیرش بگیرید. شرایط گرفتن پذیرش سربازی در سپاه به شرح زیر است.

 • اعتقاد به مبانی دینی و نظام جمهوری اسلامی ایران (اولین و مهم ترین شرط)
 • داشتن سابقه بسیج عادی یا فعال (ترجیحاً فعال)
 • گذراندن دوره تکمیلی در بسیج (از سال های گذشته حذف شده است)

مراحل اقدام برای دریافت پذیرش خدمت در سپاه:

 • تکمیل و پست کردن دفترچه اعزام به خدمت
 • دو هفته انتظار تا دریافت برگه اعزام از طریق پست
 • مراجعه به یکی از واحدها یا معاونت های انسانی قرارگاه سازندگی، نیروی زمینی، نیروی دریایی، نیروی هوایی، سپاه استان ها، نواحی مقاومت بسیج و…
 • مرکز در صورت موافقت، برگه را دریافت و اقدامات لازم را انجام می دهد

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: