جذب امریه سربازی در شرکت های دانش بنیان سال 97

0 623

خدمت سربازی تحت عنوان سرباز امریه در نهادهای مختلف برای مشمولانی امکان پذیر است که فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی و بالاتر باشند. علاوه بر آن متقاضیان امریه سربازی باید دارای شرایط عمومی که از سوی ستاد کل نیروهای مسح ابلاغ گردیده نیز باشند. امریه سربازی در شرکت های دانش بنیان نیز برای مشمولانی امکان پذیر است که علاوه بر دارا بودن شرایط فوق دارای شرایط نخبگی و یا سابقه فعالیت در شرکت های دانش بنیان باشند.

جذب امریه سربازی در شرکت های دانش بنیان سال 97

مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان با هدف تسهیل زیست بوم کسب و کارهای دانش بنیان، برنامه هایی در زمینه تسهیلات سربازی اعضای فعال در شرکت های دانش بنیان و فناور را در قالب دو طرح زیر اجرا می می کند:

  • انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی در صنایع دفاعی و کشوری
  • امریه در شرکت دانش بنیان

انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی در صنایع دفاعی و کشوری سال 97

نخبگان فناور در صورت دارا بودن شرایط امریه سربازی و کسب امتیازهای لازم می توانند به منظور انجام خدمت سربازی، از طریق معرفی به مرکز نخبگان نیروهای مسلح پروژه ای را برای یکی از صنایع دفاعی و کشوری انجام دهند.

امریه در شرکت دانش بنیان سال 97

نخبگان فناور در صورت دارا بودن شرایط امریه سربازی و کسب امتیازهای لازم می توانند به منظور انجام خدمت نظام وظیفه، به عنوان مامور (سرباز امریه) در طول مدت خدمت سربازی خود، در یکی از شرکت های دانش بنیان فعالیت نمایند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ticker_background=”#fe8989″ ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: