جذب سرباز امریه قوه قضاییه و وزارت نیرو اعزامی اسفند ۹۸

0 5,296

سازمان ها و ارگان های مختلف برای جذب سربازان اعزامی اسفند ماه ۹۸ به صورت امریه اقدام کرده اند. مشمولانی که می خواهند خدمت سربازی خود را در قالب امریه بگذرانند این روزها حتما اخبار سایت باران مشاوره را به صورت لحظه ای مرور کنند .همکاران ما به محض اطلاع از امریه هر سازمان خبر آنرا در کوتاه ترین زمان در سایت باران مشاوره منتشر می کنند.

امریه وزارت نیرو برای اعزامی های اسفند ۹۸

طبق اطلاع رسانی وزارت نیرو این سازمان اقدام به جذب تعداد محدودی نیرو به صورت امریه نموده است .

متقاضیانی که شرایط امریه وزارت نیرو را دارند و تاریخ ۹۸/۱۲/۱ به خدمت مقدس سربازی اعزام می شوند، می توانند از تاریخ ۹۸/۹/۱ لغایت ۹۸/۹/۳۰ به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس Amriyeh.moe.gov.ir مراجعه کرده و برای این امریه ثبت نام کنند.

جذب امریه قوه قضاییه برای اعزامی های اسفند ۹۸

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، زمان ثبت نام متقاضیان امریه قوه قضاییه اعزامی اسفند ماه از سوی امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام شد.

بنابراین گزارش فقط مشمولان اعزامی اسفند ماه مجاز به ثبت نام هستند. مشمولانی که تاریخ اعزام آنها ۹۸/۱۲/۱ هست می توانند از تاریخ ۹۸/۹/۲۰ لغایت ۹۸/۹/۳۰ برای ثبت نام اقدام کنند.

چه استان هایی نمی توانند در این امریه شرکت کنند

نکته مهم در این گزارش این است که در این دوره متقضیان مشمول استان های البرز، زنجان، اصفهان، چهار محال بختیاری، اردبیل، همدان، هرمزگان، مازندران، کرمان، قزوین و خوزستان امکان ثبت نام در سامانه را ندارند.

مشمولان متقاضی این امریه می توانند در مهلت مقرر به سامانه امریه قوه قضاییه به آدرس https://qazahrm.eadl.ir مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

توصیه مهم: تمامی آیتم ها با دقت تکمیل شود و مدارک درخواست به صورت یکجا در قالب یک فایل pdf به پیوست ارسال شود زیرا افرادی که به صورت کامل ثبت نام نکنند اقدامی برای آنها صورت نمی گیرد.

اگر از شرایط عمومی امریه سربازی اطلاع ندارید حتما مقاله شرایط عمومی امریه را مطالعه بفرمایید.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: